Virslīgā paliekam pēdējie

- 25.Oktobris, 2018

SynotTip futbola Virslīgas 25. kārtā VALMIERA GLASS VIA futbolisti piektdienas vakarā Rīgā, Arkādijas stadionā, tikās ar RFS. Spēlei beidzoties ar mājinieku uzvaru – 3:0, valmierieši cieta 22. zaudējumu šajā sezonā.

NEPARASTS DUELIS. Valcēnieša Oskara Mada Miķelsona Valmieras kreklā un valmierieša Roberta Savaļnieka RFS kreklā divcīņa kādā no spēles daudzajām epizodēm. Kaspara Volonta foto

Cīņā ar čempiontitula pretendentiem Nikolajam Trubačovam nācās iztikt bez savainotā komandas kapteiņa Mārča Ērgļa. Mārcim šī bija pirmā izlaistā spēle šajā sezonā. Viņa vietu sastāvā ieņēma Valdis Veinbergs, un, lielā mērā pateicoties tieši Valda pieredzei un saiknei ar Gati Kalniņu, mūsu komandai pirmajā puslaikā izdevās izturēt pretinieku spiedienu, ievērot spēles disciplīnu un nerespektēt RFS futbolistus.

Mājinieki gan spēles pirmajā pusē tomēr paspēja gūt vienus vārtus, kad tos 42. minūtē savam bijušajam komandas biedram Dāvim Indrānam uzdāvināja šīs spēles komandas kapteinis Kalniņš, kurš ne visai veiksmīgi atsita bumbu pēc Roberta Savaļnieka centrējuma no labās malas. Valmieras uzbrukums ar Greja, Lūsiņa un Jaunzema jaunākā trio priekšgalā pirmajā puslaikā darbojās visai aktīvi, tiesa, pieļaujot gana daudz brāķa tieši uzbrukumu noslēguma fāzēs vai piespēlēs.