17. Oktobris, 2019
Vārda dienu svin: Karīna, Gaits

Vīri oranžās kaklasaitēs – par jaunākajām tehnoloģijām laukos

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

SIA «Amazone» grupai Latvijā jau par tradīciju kļuvuši ikgadējo semināru cikli «Gudrā zeme» visos valsts reģionos. Trešdien tāda Vidzemes lauksaimniekiem veltīta saturā bagāta infodiena bija arī Valmierā.

Vīri oranžās kaklasaitēs – par jaunākajām tehnoloģijām laukos

Kupli apmeklēto pasākumu atklājot, semināra organizatori uzsvēra, ka, domājot par katru jaunu lauku darbu sezonu, diemžēl nevar prognozēt un ietekmēt laika apstākļus un to riskus lauksaimniecībā, toties ir lietas, ko tomēr var zinoši virzīt sava biznesa ilgtspējas labā. «Amazone» eksperti ar vairākiem sadarbības partneriem no Augu aizsardzības servisa, Zemnieku saeimas, Zemkopības ministrijas un bankām visas dienas garumā lauksaimniekiem sniedza pietiekami daudz vielas pārdomām un ne tikai, jo «Amazone» grupa, klausītājiem stādoties priekšā kā vīriņi oranžās šlipsēs, ikvienu interesentu aicināja pie sevis arī uz individuālām konsultācijām.

Par jaunākajām precīzās lauksaimniecības tehnoloģijām, piemēram, piekabināmajām iekārtām minerālmēslu kliedēšanai, miglotāju «pionieri», no stikla šķiedras ražotu, tādēļ ievērojami vieglāku un ilgmūžīgu šķidro mēslu mucu, lopbarības ietinējiem, kā arī citām inovācijām, lai lauku darbi būtu maksimāli precīzi un efektīvi, vispirms no oranžo komandas runāja Elvis Janičenko – SIA «Amazone» Vidzemes reģiona tehnikas pārdevējs  konsultants. Par to, kā izcīnīts, lai beidzot arī Latvijā no Austrijas ienāktu populārā zīmola «Steyr» traktori un lai arī Latvijā būtu tā pārstāvniecība, stāstīja «Steyr» pārdošanas vadītājs Gatis Jusevičs.

INFODIENAI GATAVI. Tāda vienota un par lauku rītdienu pārliecināta lauksaimnieku priekšā trešdien Valmierā nostājās «Amazone» latviešu grupa. Ārijas Romanovskas foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
15. Februāris, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Partneri