21. Jūlijs, 2019
Vārda dienu svin: Meldra, Meldris, Melisa

Viesturskola pošas jaunajam mācību gadam

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Valmieras Viestura vidusskolā (VVV) norisināsies pārbūve, lai uzlabotu mācību vidi un iestādes materiāli tehnisko bāzi. Remontdarbi mācību iestādē notiks piecās kārtās. Pašlaik mācību kabineti ir tukši un saucot skan atbalss, viss gatavs un gaida strādniekus. VVV direktors Uldis Jansons informēja, ka iepirkums ir izdarīts un līgumi ar darbu veicējiem ir noslēgti, procesā ir vien dokumentu sakārtošana un būvatļauju saņemšana, lai darbi skolas telpās varētu sākties.

Viesturskola pošas jaunajam mācību gadam

VVV paredzēts nomainīt elektroinstalāciju un gaismekļus, sakārtot apkures sistēmu un ūdens apgādi, izbūvēt pieplūdes un nosūces ventilācijas sistēmu ar rekuperāciju, kā arī jaunu ugunsdrošības sistēmu. Plānots izbūvēt liftu no 1. līdz 3. stāvam. Uldis Jansons atklāj, ka konkursos uzvarējuši vietējie uzņēmēji — 1. un 2. kārtu (vēsturiskās ēkas telpu un 1970. gadā tapušās skolas piebūves ar sporta zāli pārbūvi) īstenos strādnieki no SIA «Ekers», SIA «Sanart», savukārt 4. kārtu (sporta kompleksa jaunbūves celtniecību ar pievienojumu skolas sporta korpusam) — SIA «Bazalts». «Prieks ir tas, ka būvnieki tiešām izrāda interesi — nāk un runā, pirmā sapulce ir bijusi, tāpat viņi jau staigā pa āru un atveduši savus konteinerus. Dara to, ko var izdarīt pirms būvatļaujas saņemšanas, vārdu sakot, ir gatavi darbam,» dalās Uldis Jansons. Viņš atklāj, ka galvenajā ēkā remontdarbu laikā maksimāli centīsies saglabāt vēsturiskos elementus, cik to atļaus ugunsdrošības noteikumi.

VALMIERAS VIESTURA VIDUSSKOLAS sākumskolas korpusa pirmajā stāvā remontdarbi jau rit pilnā sparā, lai 1. — 6. klases audzēkņi rudenī varētu uzsākt mācības. Direktors Uldis Jansons stāsta par telpu plānojuma maiņu un iecerēm, kas tiks īstenotas vasarā. Ārijas Romanovskas foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
4. Jūlijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 

Partneri