19. Jūnijs, 2019
Vārda dienu svin: Nils, Viktors

Viesturietes — frisbija valsts čempiones!

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

30. janvārī Valmieras Viestura vidusskolas skolnieces piedalījās Latvijas Jaunatnes frisbija čempionātā Ventspilī, kur izcīnīja 1. vietu, spēles gara balvu un vērtīgākās spēlētājas titulu (MVP).

Viesturietes — frisbija valsts čempiones!

Laukumā tikāmies ar Ogres 1. vidusskolas, Ventspils 4. vidusskolas un Ventspils tehnikuma meitenēm. Pirmā spēle bija pret Ventspils tehnikumu. Sākums bija ar neprecizitātēm no abu komandu puses, bet, spēlei ritot uz priekšu, tā kļuva aizvien spraigāka, un izskaņā 11:1 Valmieras Viestura vidusskolas labā.

Otro cīņu aizvadījām pret Ventspils 6. vidusskolu. Spēle bija grūta un ļoti ātra. Aktīvāk darbojāmies aizsardzībā un uzvarējām ar 11:2, līdz ar to ieņēmām 1. vietu savā grupā.

Smagā pusfinālā tikāmies ar Ventspils 4. vidusskolu. Liels ātrums, daudz pārspēļu, pretinieču auguma pārsvars. Nonācām grūtībās, jo viena no spēlētājām guva traumu un nācās spēlēt bez maiņām. Ventspils meitenēm bija ļoti laba reakcija, viņas atrada visdažādākos veidus, kā saspēlēties, kaut arī mūsu aizsardzība bija ļoti cieša. Un tomēr — 11:6, kas nozīmēja, ka viesturietes spēlēs finālā.

Tur tikāmies ar Ogres 1. vidusskolu. Spēles sākums padevās ļoti spraigs — punkts punktā līdz pat puslaikam. Pēc tam saņēmām spēkus un pamainījām taktiku. Tas arī bija Ogres meiteņu lūzumpunkts. Nemanījām, ka pienākušas spēles beigas, rezultāts — 13:7. Izcīnīts divkārtējs zelts.

Tā kā finālspēli varēja vērot tiešraidē, jutām lielu atbalstu, jo  saņēmām ieteikumus no spēlētājiem Valmierā, kā kaut ko darīt labāk. Mums tika pasniegtas ne tikai medaļas un uzvarētāju balva, bet arī spēles gara balva un vērtīgākās spēlētājas balva, kuru saņēma Alise Razminoviča. Diena bija gara un nogurdinoša, taču mājās meitenes atgriezās ar priecīgām sejām un gandarījuma sajūtu.

Komandā spēlēja Kristīne Višņevska(c), Undīne Vektere, Alise Razminoviča, Lelde Annija Grīnberga, Zane Kraukle un Ance Eva Ragaine.

ZELTS ROKĀS. Lelde Annija Grīnberga (no kreisās), Zane Krauke, Undīne Vektere, Alise Razminoviča, Kristīne Višņevska un Ance Eva Ragaine.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
9. Februāris, 2016

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 

Partneri