Vienpadsmitā uzvara sezonā

- 1.Jūlijs, 2015

Latvijas futbola Komanda.lv 1. līgas čempionāta 14. kārtas spēlē Valmiera Glass FK/BSS J. Daliņa stadionā ar 3:1 (1:0) pārspēja viesus no Salaspils.

Šajā spēlē valmieriešiem nācās iztikt bez abiem uzbrukuma līderiem — Alvja Dubova un Nika Savaļnieka. Pēdējam spēle bija jāizlaiž pārāk daudz nopelnīto dzelteno plāksteru dēļ. Tādējādi iespēja apliecināt savas spējas uzbrukumā šoreiz tika dota Ralfam Apsītim.

Zīmīga šī cīņa bija arī abiem komandu galvenajiem treneriem — Gatim Ērglim un Viktoram Ņesterenko. Savulaik savus labākos futbolista gadus Gatis aizvadīja Jelgavas RAF rindās, kuru trenēja arī Ņesterenko.

Jau ar pirmajām minūtēm spēles grožus savās rokās ņēma laukuma saimnieki un neatlaida tos līdz pat finālsvilpei. Ātras saspēles, labas piespēles, uzbrukumi pa flangiem un pa centru — tā zibeņoja mūsējie, tikai šiem skaistajiem momentiem trūka noslēguma — vārtu. Pēc spēlētām 22 minūtēm nāca arī tie. Kārtējais uzbrukums, Mārča Ērgļa skaista piespēle Apsītim, kuram atlika vien veikt netraucētu sitienu gandrīz tukšos vārtos — 1:0.

APSVEIKUMU JŪRĀ nonācis valmieriešu 10. numurs Ralfs Apsītis pēc rezultāta atklāšanas spēlē pret Salaspili.