24. Aprīlis, 2018
Vārda dienu svin: Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Vienbalsīgi — Jānis Baiks

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Vakar Valmieras pašvaldības jaunievēlētās domes pirmajā sēdē par domes priekšsēdētāju vienbalsīgi tika ievēlēts līdzšinējais pilsētas vadītājs Jānis Baiks («Valmierai un Vidzemei»). Savukārt par priekšsēdētāja vietnieku vienbalsīgi ievēlēts Ričards Gailums («Valmierai un Vidzemei»).

Vienbalsīgi — Jānis Baiks

«Valmieriešu izvēle ir uzticības apliecinājums deputātu un pašvaldības darbinieku komandas paveiktajam, kā arī jaunajām iecerēm. Pateicos par sniegto iespēju turpināt uzņemto attīstības kursu, par kuru atbildīgs ir ikviens no mums! Tikai kopā mēs varam Valmieru padarīt par vēl labāku vietu dzīvošanai, strādāšanai un atpūtai. Mūsu prioritātes nemainīgi ir iedzīvotāju labklājības veicināšana, ekonomiskā attīstība, konkurētspējīga izglītība, personīgās izaugsmes veicināšana un sakārtota pilsētvide,» pēc ievēlēšanas Jānis Baiks uzrunāja klātesošos.

«Jaunievēlētajā domē darbosies savas jomas profesionāļi, un tas palīdzēs Valmierai mērķtiecīgi virzīties uz priekšu, augt un attīstīties. Mūs sagaida daudzi vērienīgi projekti un būtiski ilgtermiņa lēmumi, kas jāpieņem, tāpēc svarīgs būs katra deputāta darbs, profesionāls darbinieku sniegums, lai mēs izmantotu visas iespējas pilsētas attīstībai,» pauda priekšsēdētāja vietnieks Ričards Gailums.

Domes sēdē ievēlēja arī deputātu pastāvīgo komiteju sastāvu.

3. jūnijā notikušajās pašvaldību vēlēšanās Valmierā deviņus deputātu mandātus ieguva partija «Valmierai un Vidzemei». Deputāta pienākumus veiks Jānis Baiks, Ričards Gailums, Toms Upners, Andris Klepers, Andris Oskars Brutāns, Artūrs Skrastiņš, Evita Ašeradena, Antra Kupriša un Andrejs Gluhovs. Vēlēšanās divus deputātu mandātus ieguva «Zaļo un zemnieku savienība», ievēlēti Juris Jakovins un Vugars Ecmanis. Pa vienam deputāta mandātam ieguva partija «Vienotība», ievēlēts Ivo Lakučs, kā arī nacionālā apvienība «Visu Latvijai!» – «Tēvzemei un Brīvībai/LNNK», ievēlēts Uldis Jansons.

Nākamā domes sēde notiks pēc mēneša — 27. jūlijā.

STRĀDĀS KOPĀ. Jaunievēlētie deputāti pēc sēdes.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
30. Jūnijs, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

30.06.17.

"Izcilajam" dakterim jau laikam neviena žakete vairs neder!!!

Ironija nevietā

Atšķirībā no skaudīgā anonīmā apliceja DAKTERIS JURIS savā pamatdarbā ir tik aizņemts, ka viņam patiešām nav būtiski būt ar žaketi kopbildē vai arī normāli vasarīgā ģērbā. Šī cilvēka sabiedriskā vērtība tāpēc nemazinās pat par miligramu!

Vienbalsīgi Baiks

Par uzticību valmierieši saņem pretī par 30% paaugstinātus siltumtarifus.

Uz to pusi būs

Gluži 30 procenti tur nav, bet tuvu tam ir sagatavoti projektā, ko vētī Sabiedrisko pakalpojumu regulators. Informācijas, kāpēc tā, nav, gan jau daudziem viss šis pasākums, un ne bez pamata, škiet Valmieras ūdens vadības vīru no pirksta izzīsts. Loģiski, ka ar šādu "dāvanu valmieriešiem" uz vēlēšanām ietu tikai politiskie pašnāvnieki, un tādi jau nu galīgi nav partija Valmierai un Vidzemei. Lai nu kā, bet nesmukums sanācis liels.

Pievienot jaunu komentāru

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai piedalīsieties šī gada "Lielajā talkā"?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri