18. Oktobris, 2019
Vārda dienu svin: Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Vienas partijas piemiņdiena

Reģistrēties, lai varētu balsot
 
Vienas partijas piemiņdiena

Vakardien Saeima uzkrītoši «elegantā» veidā noraidīja Nacionālās apvienības vēlmi kalendārā atkal ierakstīt 16. martu kā piemiņas dienu. Tādā veidā parlamenta tagadējais sasaukums izrādīja sabiedrībai, par cik apsviedīgu un «labi ieeļļotu» politisko mehānismu tas uztrenējies savu pilnvaru gados.

NA ir praktiski monopolizējusi 16. marta aktivitātes, Lestenes memoriālu un visu «leģionāru tēmu». Tai nevajadzētu brīnīties, kāpēc priekšlikums neatrada sabiedrotos. Kurš Saeimā, priekšvēlēšanu cīņai sākoties, būs tāds muļķis, lai lietu ūdeni uz svešām dzirnavām? (Amizants bija Ingunas Sudrabas un Gunāra Kūtra, arī Ringolda Baloža balsojums par atceres dienas noteikšanu. Tiešām viņi cer tādā ceļā atrast vietu NA listē? Varbūt tikai atbrīvoties no Maskavas marionešu slavas, kas pielipināta partijai No sirds Latvijai?)

Kamdēļ abām pārējām koalīcijas partijām vajadzētu izpalīdzēt nacionāļiem, stiprināt viņiem reputāciju? Visticamāk, zaļzemnieki un arī Vienotība cer rudenī kaut nedaudz «nokost» sev no NA elektorāta «saprātīgās» daļas. Pēc jaunpartiju savairošanās un Latvijas Reģionu apvienības spēcināšanās abi valdības «vecie blēži» apzinās, cik sīva rudenī būs cīņa par vēlētāju balsīm: ne tikai vajadzēs uzmanīt svārstīgākos pašu atbalstītājus, bet arī daudz cītīgāk vilināt pie sevis «svešus» vēlētājus.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
16. Marts, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

Nacionāļi

Brīžiem grūti saprast latviešu tautības cilvēkus! Vārds - nacionāļi, tiek izrunāts un izrakstīts ar tādu riebumu un nievām! Jums riebjās vārds - nacionālis?! Tajā pašā laikā, neviens neteiks ko sliktu par leģionāriem, par Brīvību, par Tēvzemi. NA okupējusi 16.martu! Ak, Dievs! Kurš tad cits, ja ne viņi? Izskatās, ka katrs modernais latvietis, labāk "nories" savējo, apliks daudzstāvīgajiem nacionāli un nosauks to beigās par fašistu! Tieši tāpat kā to darīja un joprojām dara Putina krievi. Saki, Daini Lemešonok, bet kādu jēdzienu vai vēsturisku notikumu ir "okupējusi" Vienotība? Un ko ir "okupējuši" zaļzemnieki? Un kurš ir "okupējis"" latviešu prātus, ka šie pamet savu mīļo Tēvzemi un "noliek" beidzamiem vārdiem Latviju un sakot, ka nekad šajā miskastē neatgriezīsies?!

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Partneri