27. Jūnijs, 2019
Vārda dienu svin: Malvīne, Malvis

Vidzemes TV ēterā jauns raidījums – „Esi vesels!”

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Vidzemes televīzija 28.februārī uzsāk jaunu raidījumu ciklu „Esi vesels!”, kas skatītājus iepazīstinās ar aktualitātēm veselības jomā, kā arī sniegs praktiskus padomus profilaktiskiem pasākumiem.

Vidzemes TV ēterā jauns raidījums – „Esi vesels!”

Jaunajā raidījumā „Esi vesels!” akcents likts tieši uz profilaksi un iespēju cilvēkam  izvairīties no dažāda veida saslimšanām. To veidos vairākas rubrikas. Katrā raidījumā tiks aplūkota „Mēneša aktuālā tēma”. Rubrikā „3 jautājumi – 3 atbildes” speciālisti komentēs dažādus it kā šķietami vienkāršus un sadzīviskus ar veselību saistītus jautājumus. Savukārt sadaļā „Praktiskā veselība” iepazīstināsim ar iespēju pašiem mājās pagatavot dažādus ķermeņa kopšanas līdzekļus.

Pirmajā raidījumā „Esi vesels!” stāstīsim, kā gripas vīruss ietekmē organismu un kā stiprināt vispārējo imunitāti. Uzzināsiet, kurš medus veids būs piemērotākais saaukstēšanās gadījumā un kurš apdrošināšanas veids būtu ieteicamākais tieši ziemas sezonā. Meklēsim atbildes uz jautājumu, kādas mēdz būt krāsainās lēcas un vai tās nenodara kaitējumu redzei. Bet Veselības centra 4 Baltijas vēnu klīnikas speciālisti iepazīstinās ar jaunākajām metodēm vēnu slimību diagnostikā un ārstēšanā. Rubrikā „Praktiskā veselība” demonstrēsim lūpu balzama pagatavošanas metodi, lai ziemas laikā pasargātu lūpas no aukstuma.

Raidījums „Esi vesels!” tiks demonstrēts 28. februārī pl.21:25 Valmieras kabeļtelevīzijā un pl.22:30 LTV7 Vidzemes reģionā.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 

Partneri