21. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Eleonora, Ariadne

Vidzemes Augstskolā testēs jaunu studiju metodi

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Trešdien, 27. februārī Vidzemes Augstskolas (ViA) studiju kursa „Tūrisma organizācija un vadība” 3. kursa studenti uzsāks studiju kursu „Uzņēmuma stratēģija”, kurā šogad tiks testēts „Studentu grupu konsultēšanas modulis”.

Vidzemes Augstskolā testēs jaunu studiju metodi

Ar „Studentu grupu konsultēšanas moduļa” metodi ViA docētāji iepazinās šā gada februārī Mančestras Metropolitēna universitātē. Šī iniciatīva tiek īstenota Erasmus daudzpusējā projekta „Kopīga maģistra programma „Starptautiskā tūrisma un pasākumu vadība”” (ITEM) ietvaros, kas tiek realizēts ar Eiropas Savienības atbalstu.

Ar ko šogad šis kurss būs īpašs, stāsta asoc.prof. Agita Līviņa: „Studenti apgūs praktiskās konsultēšanas prasmes, par studiju virsorganizāciju ņemot Mazsalacas novada Tūrisma informācijas un uzņēmējdarbības atbalsta centru, kura vadītājs ir Harijs Rokpelnis. Studenti kursa laikā izstrādās priekšlikumus tūrisma attīstības pakalpojumiem, produktiem gan konkrētiem uzņēmumiem Mazsalacas novadā, gan arī idejas jaunu iniciatīvu realizēšanai un novada pašvaldībai par tūrisma jomas plānošanu un attīstību.”

Studenti kursa laikā apmeklēs Mazsalacas novadu, tiksies ar uzņēmējiem, nevalstiskajām organizācijām un citiem interesentiem, kuriem ir vēlme darboties tūrisma un atpūtas jomā. Savukārt maijā, kursa noslēgumā, kad studenti būs izstrādājuši savus darbus, gaidīsim mazsalaciešus ViA.

Slikta izvēle ņemot Rokpelni

Slikta izvēle ņemot Rokpelni

Laba izvēle! Jauns, aktīvs un

Laba izvēle! Jauns, aktīvs un progresīvs cilvēks!!!

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri