20. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Venta, Salvis, Selva

Vidzemes Augstskolā mācīsies studentu grupas no Francijas

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Vidzemes Augstskola (ViA) noslēgusi sadarbības līgumu ar Francijas augstskolu ESME Sudria, kas paredz, ka 2014.gada pavasara semestrī ViA Inženierzinātņu fakultātē studijas uzsāks studentu grupa no minētās Francijas skolas.

Vidzemes Augstskolā mācīsies studentu grupas no Francijas

Līguma ietvaros abas augstskolas veido sadarbību, lai veicinātu akadēmisko un kultūras pieredžu apmaiņu izglītības, pētniecības un citās jomās. Sadarbības līgums noslēgts uz pieciem gadiem, ar iespēju to pagarināt, ja sadarbība izveidosies veiksmīga.

Sākot no nākamā gada pavasara semestra, katru gadu uz vienu semestri ViA uzņems 18 līdz 30 inženierzinātņu apmaiņas studentus no ESME Sudria. ViA nodrošinās šiem studentiem iespēju apgūt dažādus nozarei specifiskus studiju kursus angļu valodā, kā arī latviešu valodas un kultūras apmācību.

Augstskolu savstarpējā sadarbība paredz gan studentu, gan docētāju mobilitāti, kas ļaus jaunas zināšanas un prasmes iegūt ne tikai mobilitātē iesaistītajiem studentiem un mācībspēkiem, bet arī pārējiem ViA darbiniekiem un studentiem. Franču studentiem tiks piesaistīti mentori no ViA studentu vidus, kas Valmieras viesiem palīdzēs iejusties ViA, Valmierā un Latvijā.

Pieaugot internacionalizācijai un aizvien augstākām prasībām augstākajā izglītībā, ViA nemitīgi cenšas attīstīt gan vietējo, gan starptautisko studiju vidi, lai piedāvātu aizvien konkurētspējīgāku piedāvājumu vietējiem un ārvalstu studentiem. Francijas augstskolas pārstāvji, izvērtējot ViA piedāvājumu, atzinību izteica docētāju profesionalitātei, augstskolas infrastruktūrai, individuālajai pieejai studentiem darba procesā.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri