23. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Mirdza, Žanete, Žanna

Vidzeme Fashion show pārsteidz

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Lielākie modes svētki ārpus Rīgas — «Vidzeme Fashion show» — aprīļa beigās priecēja skatītājus ar jaunākajām un aktuālākajām latviešu dizaineru kolekcijām, svētkiem dzirkstot, tika svinēts jau astotais šova pastāvēšanas gads un Latvijas 100.

Vidzeme Fashion show pārsteidz

Pēdējos trīs gadus «Vidzeme Fashion» komanda ir izvēlējusies dažādas pasākuma norises vietas, kas ikreiz pārsteidz ne vien valmieriešus, bet arī citus apmeklētājus. Par šī gada šova vietu tika izvēlēta LIAA Valmieras biznesa inkubatora zāle.

«Šovs bija lielisks,» stāsta šova ilggadējā dalībniece, dizainere Agnese Eiduka, kas prezentēja savu jaunāko apģērbu kolekciju «VIŅA». «Valdīja pozitīva un draudzīga atmosfēra.»

Kā ierasts, skatītājiem bija iespēja aplūkot jaunākās latviešu dizaineru apģērbu kolekcijas, tostarp arī bērnu, kuras rādīja Agnese Eiduka, In The Pit, Laima Jurča, Wild Spirit, QooQoo un Reinis Ratnieks. Savu debiju uz VFS skatuves piedzīvoja Anna Elizabete Kasparsone, Dinari Couture, Elīna Grīnberga un Sanita Kapeika, Rock and Mouse. Bet kā īpašs viesis bija Karīna Pētersone ar brīnišķīgu projektu «Aleksandra pasakas».

«Modes skate man bija īstas ugunskristības un ekstrēms piedzīvojums, bet sajūta ir ļoti laba. Svarīgākais, ka sanāca nodot stāstu apmeklētājiem. Pats šovs, manuprāt, ir ļoti baudāms un kvalitatīvs,» pēc šova savos iespaidos dalās projekta «Aleksandra pasakas» autore Karīna Pētersone.

Jaunāko kolekciju prezentēja arī viesi no Baltkrievijas, dizainere «A.n.g.e.l.A.», kas šovam piešķīra īpašu noskaņu. «Esmu patīkami pārsteigta par šī pasākuma organizēšanas līmeni un par attieksmi pret dizaineriem. Mūs ļoti silti uzņēma, deva iespēju izvēlēties jebkuru modeļu sastāvu un visādi citādi padomāja par mums. Mūsu zīmolam bija viens no pēdējiem iznācieniem, kas ir liels gods visai mūsu komandai,» stāsta zīmola «A.n.g.e.l.A.» dibinātāja.

Tāpat īpašu iznācienu šova noslēgumā sarūpēja dizainere Zane Zaharova sadarbībā ar «Brillante» komandu. Tā laikā uz skatuves kāpa neparastas modeles — latviešu modes blogeres, kas demonstrēja Zanes Zaharovas vakarkleitu kolekciju.

«Šī gada skate man bija ļoti īpaša. Izveidojās brīnišķīga sadarbība ar Lauru Vēveri un «Brillante» blogeru dāmām. Sākotnējais uztraukums par to, vai meitenes spēs noiet pa mēli, pagaisa, tiklīdz satikos un iepazinos ar katru no viņām. Sadarbība bija ļoti interesanta un vērtīga. Šogad bija īpaši pacilājoša svētku sajūta arī tāpēc, ka zīmols atzīmē savu desmitgadi. Ar Vidzeme Fashion komandu allaž ir prieks sadarboties, jo viss pasākums ir noorganizēts ļoti profesionāli,» iespaidos dalās Zane Zaharova.

Deju horeogrāfiju veidoja kustību režisore Linda Mīļā, pasākumu vadīja Ieva Florence, par muzikālo pavadījumu rūpējās DJ «All-viss» un perkusionists, kā arī uguns šova meistars Kristaps Krolls.

«Vidzeme Fashion» komanda saka lielu paldies visiem šī gada šova atbalstītājiem: Valmieras pašvaldība, mākslas «Galerija Laipa», DHL Express Latvia, Valmiermuižas alus darītava, Valmieras Kultūras centrs, skaistuma salons «Dīva», Vacatio model management, Lauma lingerie, Styliste.lv, Augļu serviss, Knockout Barber shop Valmiera, Vidzemes papīrs, Reklāmas baloni, bistro «Abrakadabra», Venden, Stenders, Skrīveru saldumi, DigiFix, MM design, Wella professional, Mūsu auto Valmiera, Peltors, Lillas Lavander, Oriflame, 80ART, skaistumkopšanas salons «Trio», matu kosmētika Farouk CHI, MG show, veikals «Austris», Henkel/Perwoll, atpūtas komplekss «Avoti», kafejnīca «Tērbata», Saules Kliņģeris un Dizaina centrs.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
10. Maijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

Ko ar tiem brīnumiem darīt?

Kādu daļu no tiem fašeniem varbūt arī kaut kur dziļi laukos, kur neviens neredz, var vilkt mugurā, bet ko ar pārējiem? Jāved uz nākamo šovu, kur pāris simti tā saukto personību to visu savā lokālā tusiņā apskatīs.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri