23. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Mirdza, Žanete, Žanna

Vidusskolēni apmeklē studiju vides izzināšanas pasākumu

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Vidzemes Augstskolā notiek tradicionālais studiju vides izzināšanas pasākums "ViA studentu anatomija”. Tas ilgs līdz 5.aprīlim.

Vidusskolēni apmeklē studiju vides izzināšanas pasākumu
Pasākuma mērķis ir  iepazīstināt jauniešus ar viņiem interesējošām studiju programmām un studiju procesu augstskolā.
Vidusskolēnus ar studiju vidi iepazīstina „krustvecāki" – izvēlētās studiju programmas studenti, ar kuriem kopā skolēni apmeklē lekcijas, tiekas ar docētājiem, viesojas studentu kopmītnēs, kā arī iepazīst daudzus citus studentu dzīves aspektus, izmēģinot vienu dienu ViA studenta dzīvē!
Nu jau ceturto dienu Vidzemes Augstskolas gaiteņos sastopami skolēni no visdažādākajām Latvijas vidusskolām. Cēsu Valsts ģimnāzijas 12.klases skolniece Kristiāna, kas šonedēļ dienu pavadīja kopā ar programmas „Biznesa vadība” 2.kursa studenti Eviju, ir priecīga par savu izvēli apmeklēt „ViA studentu anatomiju”, jo tā devusi lielāku pārliecību par studijām biznesa jomā. Kristiāna saka: „Šī bija lieliska iespēja apskatīt lekciju norisi, saprast to, kā augstskola atšķiras no vidusskolas un pajautāt īstam studentam visu ko vien sirds vēlas, saņemot godīgas atbildes.”
Tāpat arī Valmieras Valsts ģimnāzijas skolniecei Kristīnei šī bijusi pozitīva pieredze: „Galvenais iemesls, kādēļ piedalījos šajā akcijā bija iespēja apmeklēt lekcijas. Mēs ar studenti apmeklējām vienu lekciju un ļoti interesantu vieslekciju. Man patika brīvā un nepiespiestā lekciju norise, jo viss balstījās diskusijās starp studentiem un pasniedzējiem.”
Vidusskolēniem, kas vēlas piedalīties „ViA studentu anatomijā”, bet vel nav apspējuši reģistrēties dalībai, jāatver mājas lapa anatomija.va.lv, jāizvēlas sev tīkamais „krustvecāks”, vēlamā diena, ko pavadīt augstskolā, un jānosūta elektroniska pieteikuma anketa.
„ViA studentu anatomiju” noslēgs atvērto durvju diena 6.aprīlī, kad Vidzemes Augstskola savas durvis vērs skolēniem, viņu vecākiem un skolotājiem, lai kopīgi izzinātu ViA.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri