19. Augusts, 2019
Vārda dienu svin: Melānija, Imanta

Veļas biznesa īpašās nišas

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Sievietes un arī vīrieši labi zina veļas veikaliņu «Kleopatra». Tā īpašniece AMANDA NOTTE savu biznesiņu izsapņoja pirms 15 gadiem, un viss turpinās, bet vēl svarīgāk, ka attīstās. Jau labu laiku un no visas sirds Amanda domā arī par tām sievietēm, kurām, kvalitatīvu veļu meklējot, nepieciešama īpaša izvēle.

Veļas biznesa īpašās nišas

Svarīgs ir katrs klients, tā visticamāk teiks ikviens uzņēmējs. Amanda ļauj vaļu emocijām, sakot: «Man liekas, ka šajā veikaliņā manas pircējas ļoti labi jūtas, un neaizmirstamas ir tās reizes, kad klientes veikalu atstāj ar prieka asarām acīs. Tad arī es raudu, jo ir tik liels gandarījums, ka izdevies palīdzēt.»

Par ko ir šis īpašais stāsts? Runājot ar Amandu, kura par veļas firmām, ražojumu atšķirīgo kvalitāti, šķiet, varētu izdot rokasgrāmatu, lai sievietes pēc izlasīšanas neiepirktos, naudu neizmestu vējā, viņa īpaši apstājas pie nosaukuma «Anita». Varētu domāt un daudzi tā arī pāragri secinot, ka veikaliņa plauktā atrodams kāds pašmāju ražojums, taču tas ir tālu no patiesības.

Amanda neliedzas, ka ir vienīgā Latvijā, kura sadarbojas ar medicīniskā profila veļas ražotāju no Vācijas, firmu «Anita», kas jau 130 gadus ražo jauno māmiņu, sporta un protēžu veļu. Tā ir «Anitas» specializācija, tie ir novirzieni, kas bijuši un ir vitāli svarīgi.

«Jā, es šīs firmas krūšturus iesaku topošajām māmiņām un pat jaunām meitenēm, kurām lielākas krūtis, lai uzvelk kvalitatīvu krūšturi, lai nedeformē muguru. Jaunībā to nejūt, bet ar gadiem muguras sāpes liks par sevi manīt. «Anitas» ražotāji ir padomājuši par katru niansi, par katru iešuvi, lencīti, par tekstila kvalitāti, lai sieviete ar savu krūšturi sadzīvotu kā otru savu ādu. Tas visu dienu ir mugurā un nav jājūt,» stāstīja Amanda, bet piebilda: šai sarunai piekritusi galvenokārt tāpēc, ka jau gadus septiņus viņas veikaliņā ļoti skaistu, romantisku apakšveļu var iegādāties sievietes, kuras izgājušas cauri ciešanu ellei, bet atgriezušās dzīvē, atgriezušās spēkpilnas, smaidīgas, tāpēc pelnījušas vislielāko cieņu.

PRIEKA ASARAS birst, ja izdodas palīdzēt sievietei būt sevišķi skaistai. Man katrs pircējs ir īpašs, bet sievietēm, kuras uzticas un atbalstu meklē kādu veselības problēmu dēļ, ir atdota liela sirds daļa, — tā Amanda Notte. Jāņa Līgata foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
13. Oktobris, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

Partneri