18. Jūnijs, 2018
Vārda dienu svin: Madis, Alberts

Vēl viena kripata tīrības Latvijas simtgadei

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Ar oficiāli 1750 Latvijas vietās pieteiktām talkošanas aktivitātēm sestdien noslēdzās nu jau devītā pēc kārtas Vislatvijas sakopšanas akcija — Lielā talka.

Vēl viena kripata tīrības Latvijas simtgadei

Raženi pastrādāts arī mūspusē. Valmierā vien pēc oficiālajiem datiem sakoptas 26 pilsētas publiskās teritorijas. Savu roku dzimtās pilsētas sakopšanā sestdien pielika arī Latvijas Republikas Ministru prezidents Māris Kučinskis, kurš kopā ar domes priekšsēdētāju Jāni Baiku un citiem talciniekiem uzfrišināja Ziedu gravas apkārtni. Kā allaž čakla strādāšana norisinājās arī pilsētas zaļās zonas populārākajās vietās — Dzelzs tilta apkārtnē, mežos ap Valmieras estrādi.

Pašvaldību organizēta talka norisinājās arī Mazsalacā, kur iedzīvotāji tika aicināti sakopt pilsētas kapsētas vācu kapus, arī Naukšēnos, kur lielākā uzmanība tika veltīta Ozolu alejas un birzs sakopšanai.

Kā ik gadu visnaskāk talku organizēšanā darbojās Kocēnu novads. Rosība sestdien kūsāja visos novada pagastu centros — Bērzainē tika sakopts sporta laukums, Dikļos — Neikenkalna dabas koncertzāles teritorija, Rubenē — dīķi un Rubenes baznīcas teritorija, Vaidavā — ezermala un Zilākalnā — sabiedriskās ēkas apkārtne.

UZ VALMIERU. Motorzāģiem rūcot, ceļu takai no Sīmanēnu svētozola līdz Gaujas Stāvajiem krastiem attīra Valmieras pagasta organizētā talcinieku grupa.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
26. Aprīlis, 2016

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kurš jūsuprāt ir šī gada gaidītākais notikums?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 

Partneri