15. Oktobris, 2019
Vārda dienu svin: Hedviga, Helvijs, Eda

Vēl par ziemas riepām

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Kaut arī nedēļas nogali sola siltu, visos auto servisos, kur sniedz riepu montāžas pakalpojumus, jau sācies intensīva darba laiks. Jā, ir arī jāpierakstās un jāpastāv rindās, tāpēc prieks, ka dažviet servisos raduši iespēju izveidot pat papildu riepu montāžas līniju. Vārdā nesaukšu, lai nebūtu reklamēšanas precedents, bet tepat uz pilsētas robežas tāds – klientu ikdienā ļoti iecienīts – riepu serviss ir.

ATVEDUŠI ATBILDĪGI ĻAUDIS. Veco riepu krāvums Valmieras ekolaukumā Dzelzceļa ielā.
ATVEDUŠI ATBILDĪGI ĻAUDIS. Veco riepu krāvums Valmieras ekolaukumā Dzelzceļa ielā.

Dažas būtiskas lietas par ziemas riepām Rūcamlapai klāsta Goodyear riepu tirdzniecības vadītājs Baltijas valstīs Mārtiņš Grīnbergs: «Protektora dziļums jaunām automašīnas riepām parasti ir apmēram 8 milimetri, tāpēc līdz likumīgi atļautajai robežai lielākā daļa autovadītāju tās nolieto 3 līdz 5 gadu laikā. Pirms ziemas riepu montāžas autovadītājiem iesaku pārbaudīt riepu protektora dziļumu un neriskēt sākt braukt ar 4,5 vai 5 milimetriem – labāk bīstamajai sezonai, kad saķere ir īpaši svarīga, iegādāties jaunas riepas. Šādu riepu protektors sezonas beigās būs nolietots līdz 4 milimetriem vai vēl vairāk, un tas ir ļoti bīstami. Arī vecu riepu montāža uz aizmugurējās ass un jaunu riepu montāža uz priekšējās ass nav labs risinājums. Visiem automašīnas riteņiem ir jābūt labai saķerei, un nav ass, kura būtu mazāk svarīga par otru. Atšķirība starp jaunām un lietotām riepām ir liela.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
1. Novembris, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

uz riepu kvalitāti taupīt nevajag

Es neiiesaku taupīt uz riepu kvalitāti, labāk izvēlēties labāka ražotāja un kvalitātīvākas riepas, jo no tā taču ir atkarīga Jūsu drošība, kā arī degvielas ekonomija. Ja vēlaties ietaupīt ne tikai uz riepu rēķina, bet arī uz savu esošo kredītu rēķina, tad, ja esat ņēmis kredītus bankās vai kādās nebanku kredīta iestādēs, tad tos var konsolidēt izdevīgākos kredītos.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Partneri