Veiksmīgs pagarinājums Jūrmalā

17.Janvāris, 2017

Sestdien Valmiera/ORDO izcīnīja 10. uzvaru Olybet LBL čempionātā, pēc pašu sarūpēta neizšķirta pamatlaika beigās pagarinājumā tomēr apspēlējot sīkstos mājiniekus Jūrmalu/Fēnikss.

Jūrmala/FēnikssValmiera/ORDO 77:81 (15:17, 22:18, 10:18, 21:15, 9:13)

Viesiem sastāvā nav Vairoga, pie spēlēšanas netiek arī Mālmanis un Edgars Kaufmanis. Startā ciemiņiem līdzi tur vien Jūrmalas valmierietis Iļjins — pēc Mičela un Bērziņa trejačiem patīkams 14:6 valmieriešiem. Turpinājums neseko, un pirmās ceturtdaļas finišā viesiem plusos vien 2 punkti — 17:15.

Kad mājinieku rezervistam Gūtmanim grozā otrs trejacis, Dušelis ar diviem veiksmīgiem uzbrukumiem jau izvirza vadībā jūrmalniekus — 22:20. Atlikušajās 7 minūtēs uz tablo šūpoles, tomēr puslaiku ar 2/2 pabeidz mājiniekus snaiperis Pinete, liekot mūsējiem domāt par atspēlēšanos, — 35:37. Viesiem galīgi nesokas ar tālmetieniem.

Pēc lielā pārtraukuma beidzot tēmekli noregulējis Laksa, un 24. minūtē pēc Mārtiņa trejača cerīgs 47:40. Nākamie punkti gan viesiem vien 29. minūtē, kad 2/2 realizē Mičels — 51:47. Trešo ceturtdaļu ar 2/2 pabeidz Pits — plus 6 mūsējo labā pie 53:47.

PAR VALMIERU PRET VALMIERIEŠIEM. Latvijas čempionu Valmiera/ORDO kapteinis Ogres basketbola audzēknis Artūrs Bērziņš (ar bumbu) grozu mēģina iekarot pāri Valmierā savulaik spēlējušā Jēkaba Rozīša rokām, fonā vēl divi īstie valmierieši Edmunds Elksnis (pa kreisi) un Viktors Iļjins (pa labi), kuri šo sezonu aizvada zilajās Jūrmalas/Fēniksa formās. Edgara Vaivada foto