24. Jūlijs, 2019
Vārda dienu svin: Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne

Veiklības un atjautības pārbaude

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Jau ceturto gadu skolēnu pavasara brīvlaiks iesākās ar jauniešu nakts trasi Rencēnos, kurā šogad startēja 26 komandas no Burtnieku novada un tā tuvākās apkārtnes. 9. marta vakarā Rencēnu ielas bija pilnas ar aktīviem jauniešiem, kas nenobijās no lietus un meklēja tuvējā apkārtnē izvietotus 14 dažādus kontrolpunktus, orientējoties pēc kartes. Katrā kontrolpunktā dalībniekiem bija jāveic kāds interesants uzdevums, kas pārbaudīja gan viņu veiklību, gan atjautību.

Veiklības un atjautības pārbaude

Visas komandas ar uzdevumiem tika galā veiksmīgi, bet visveiklākā un atjautīgākā komanda šogad bija Stirnekļi, kurā startēja Viesturs Sokolovs un Valters Sokolovs. 2. vietu ieguva komanda Es neredzu komandas nosaukumu, kurā startēja Elīna Bombaka un Artūrs Mednis, bet 3. vietu ieguva Avantūristi, kurā startēja Gabriela Polenca un Aivis Sīmanis.

Pasākumu organizēja jauniešu biedrība VirziensA. Organizatori saka lielu paldies Burtnieku novada pašvaldībai par finansiālu atbalstu, Rencēnu pagasta pensionāru biedrības Sapratne pavārēm par gardo zupu vakariņām, SIA Leko.lv, Valmiermuižas alus darītavai, Svennes svecēm, SIA Cietais rieksts, Valmieras peldbaseinam, Aktīvā tūrisma centram Eži un kruīza laivai Made Marija par balvu nodrošināšanu uzvarētājiem, Rencēnu pamatskolai par telpu un inventāra nodrošināšanu, kā arī visiem brīvprātīgajiem, kas sagaidīja dalībniekus kontrolpunktos.

DALĪBNIEKI nakts tasē.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
15. Marts, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 

Partneri