26. Jūnijs, 2019
Vārda dienu svin: Inguna, Inguns, Ausma, Ausmis

Vecates pagasts – labākais novadā ziemā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Kaut arī Vecates pagasts Burtnieku novadā ir starp mazākajiem, toties īsteni sportisks i vasarā, i ziemā. Tomēr tas, ka vecatieši triumfēs 23. februārī Matīšos notikušajās Burtnieku novada ziemas sporta spēlēs 2019 komandu vērtējumā, bija liels pārsteigums arī viņiem pašiem. Burtniekam par šo ziemīgo dienu stāsta Vecates pagasta galvenais sporta lietu zinātājs un sporta pasākumu rīkotājs IGORS KORŅĒJEVS:

Vecates pagasts – labākais novadā ziemā

«Jāteic, ka arī man pašam tas bija liels pārsteigums, jo ziemas sporta spēlēs Vecate nekad ne ar ko nav izcēlusies. Laikam visa Fortūna šoreiz sagriezās mums par labu! Man pat nebija pilna komanda vēl līdz atklāšanas parādei, bet dažiem bērniem bija līdzi atbraukuši vecāki, un es viņus pierunāju piedalīties sacensībās... To pašu Aigaru Kurpnieku no mūsu pagasta pierunāju spēlēt dambreti, un, izrādās, viņš tur vinnēja visus pretiniekus! Nebija mums arī, kas spēlē novusu, arī tur vienu mūsu meiteni pierunāju... Jā, laikam mums todien visas zvaigznes sakrita, izdevās burtiski pēdējā mirklī visu izveidot, un galā tas kopā deva lielisku rezultātu!»

MAZS PAGASTS, BET SPORTISKS! Vecates pagasta komanda ar balvām kopbildē ar vairākiem novada pašvaldības pārstāvjiem. Edītes Stērstes foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
14. Marts, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 

Partneri