17. Jūnijs, 2019
Vārda dienu svin: Artis, Artūrs

Vasaras deju nometne bērniem un pieaugušajiem Valmierā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

No 30. jūlija līdz 5. augustam Valmieras Pamatskolas telpās norisināsies sporta deju studijas „Saltāre” un balles deju studijas DanceSTAR vasaras deju nometne sporta un balles deju dejotājiem, deju entuziastiem, interesentiem un atbalstītājiem visās vecuma grupās.

Vasaras deju nometne bērniem un pieaugušajiem Valmierā

Nometne tiek rīkota sadarbībā ar Valmieras sporta deju studiju “Saltāre” un tā norisināsies jau otro gadu pēc kārtas. Nometnē strādās tādi sabiedrībā atzīti profesionāļi kā LSDF un WDSF sporta deju treneris un tiesnesis Nils Šmits, kurš ir daudzkārtējs starptautisku sporta deju sacensību laureāts; LSDF sporta deju treneris, pieredzējis dejotājs un sporta deju studijas “Saltāre” vadītājs Rihards Bergs. Kopā ar viņiem nometnē strādās arī pieredzējušu deju speciālistu un skatuves profesionāļu komanda – sporta deju dejotājs ar 28 gadu pieredzi, Salsas un balles deju pasniedzējs, deju horeogrāfs un TV3 deju šova dejotājs Mārtiņš Etkins; diplomēta deju un ritmikas skolotāja, pieredzējusi sporta deju dejotāja un ilggadīga horeogrāfijas un baleta klasikas pasniedzēja Linda Miezīte.

Īpašu Argentīnas Tango 8 nodarbību programmu piedāvās sertificēts Argentīnas Tango un balles deju skolotājs, pieredzējis skatuves mākslinieks un Eirovīzijas dziesmu konkursu Latvijas finālists Intars Upenieks un sertificēta Argentīnas Tango pedagoģe, vairākkārtēja sacensību fināliste Ginta Krivma, kura savu meistarību regulāri papildina pie pasaulslaveniem Argentīnas Tango pedagogiem Eiropā, Krievijā un citviet pasaulē.

Dejotāju izaugsmei nometnes ietvaros tiek piedāvātas dažāda garuma un intensitātes deju nodarbību sērijas dejotājiem visās vecuma grupās, gan arī DanceSTAR pieaugušo deju apmācību programmas ietvaros – trīs dienu balles un šova deju pamatkurss interesentiem bez priekšzināšanām un 8 nodarbību Argentīnas Tango cikls „Deja diviem: lomas un harmonija”. Nometnē īpaši aicināti piedalīties visu vecuma grupu dejotāji un deju interesenti – bērni, pusaudži un pieaugušie no Valmieras un Valmieras novada.

Sporta deju studijas „Saltāre” pamatmērķis ir mācīt bērniem un jauniešiem dažādus deju soļus, attīstīt pareizu stāju, koordināciju un ritma izjūtu, kā arī interesanti un jauki pavadīt brīvo laiku. Deju studijā „Saltāre” strādā profesionāli sporta deju treneri un apmācībai tiek nodrošinātas nodarbības gan standartdejās, gan Latīņamerikas dejās, kā arī horeogrāfija un deju aerobika. Sacensībās studijas dejotāji guvuši godalgotas vietas dažādās vecuma grupās – gan čempionu titulus vecuma grupā no 4 līdz 9 gadiem, gan arī labākās vietas dažādās sacensībās Junioru un Hobby klasēs. Kopš 2010. gada studiju „Saltāre” vada pieredzējušais dejotājs un treneris Rihards Bergs. Kā atbalstošs deju treneris viņš ar entuziasmu atbalsta ikkatra patiesi ieinteresēta dejotāja izaugsmi un dejotprieku, un par savu misiju uzskata savas dejas un skatuves pieredzes nodošanu tālāk arī saviem audzēkņiem - gan ieinteresētiem dejas iesācējiem, gan pieredzējušiem dejotājiem.

DanceSTAR ir balles deju studija pieaugušajiem, kur dejot savam priekam var ikviens. Trīs dienu pieaugušo ekspressnometne deju interesentiem dos ieskatu balles un šova deju pamatkursā - gan populārākajās ballīšu un deju vakaru dejās, kā arī balles dejās uz sporta deju tehnikas un soļu bāzes - tādās populārās standartdejās kā lēnais valsis un tango, kā arī Latīņamerikas dejās kā ča-ča-ča, rumba, u.c. DanceSTAR deju apmācību programmas ietvaros sava deju partnera trūkums nav šķērslis. Nodarbību laikā deju skolotājs pilda deju partnera lomu, un bieži tieši deju studijā dejotāji atrod savu deju partneri. Katram dejotājam pasniedzēji piedāvā individuāli atbilstošāko un ērtāko apmācību modeli, jo DanceSTAR izmantotās treniņu metodes visā pasaulē tiek veiksmīgi lietotas dalībnieku sagatavošanai dažādos populāros TV deju šovos.

DanceSTAR deju apmācību programmas pamatmērķis ir lieliski un noderīgi pavadīts laiks katram sev, kopā ar draugiem aizraujošos deju pasākumos savam priekam un draugu pārsteigumam.

Tieši deju priekam un lieliskai vasaras atpūtai „Saltāre” no 30. jūlija līdz 5. augustam piedāvā vasaras DanceSTAR deju nometni pieaugušajiem un sirsnīgi aicina pievienoties arī dejotgribētājus no Valmieras!

Vairāk informācijas par bērnu un jauniešu sporta deju nometni – http://www.draugiem.lv/saltre/

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 

Partneri