17. Janvāris, 2019
Vārda dienu svin: Tenis, Dravis

Vasara uzplaukst ziemā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Sestdien Vidzemes Olimpiskajā centrā notika vēl nebijis pasākums — «Vasarai ziemā būt». Par pilnvērtīgu vasaras festivāla noskaņojumu pasākumā rūpējās Latvijā populāri mūziķi, iecienīti šefpavāri, konditori un, protams, paši šī pasākuma organizatori, uzburot vasaras noskaņojumu ar radošu izdomu.

UZSTĀJAS Goran Gora.
UZSTĀJAS Goran Gora.

Kā tika aicināti, daudzi uz šo sešu stundu garo pasākumu ieradās ne tikai ar vasarīgām domām, bet arī ar uzburtajam gadalaikam raksturīgiem tērpiem — ziemas apģērbs tika atstāts ģērbtuvē.

Par apmeklētāju garšas kārpiņu apmierināšanu gardēžu zonā rūpes uzņēmās Latvijā populārie šefpavāri Ina Poliščenko, mūsu pašu Valters Zirdziņš un Māris Jansons, darbojās arī Eklērnīcas un Valmiermuižas alus stendi. Zāles otrā galā — atpūtas zonā — ikviens varēja nobaudīt Valmieras tehnikuma audzēkņu darinātās uzkodas. Turpat blakus noskaņu radīja arī stilizēti rapšu lauki, Sajūtu parka baskāju takas, paliela buru laiva, foto zona un studijas Jump in bumbiņu baseins.

Centrālajā zonā atradās skatuve, uz kuras visa pasākuma laikā pamīšus kāpa tautā zināmi skatuves mākslinieki — Riga Reggae, Arturs Gruzdiņš, Goran Gora, Saules dzeja (Ģirts Rāviņš) un Electric Elza (ar solisti Elzu Rozentāli). Klausītāji viņu mūziku baudīja, brīvi atgūlušies neskaitāmajos pufos, apsēdušies uz bluķīšiem vai atbalstījušies pret lielajiem salmu ruloniem. Nebija liegts pasākumā ienest arī savu zvilni.

Pasākums noslēdzās ap pusnakti.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
13. Marts, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Ko jūs vēlētu valstij nākamajos 100 gados?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Partneri