Vārtu plejāde visām gaumēm

- 16.Jūnijs, 2015

Latvijas futbola Komanda.lv 1. līgas čempionāta 12. kārtas spēlē Valmiera Glass FK/BSS savā bāzes laukumā tikās ar  FK Ogre un uzvarēja visai pārliecinoši ar 7:2 (3:2).

Jau spēles 4. minūtē viesu aizsarga rupju kļūdu vārtu guvumā pārvērta Niks Savaļnieks — 1:0. Ogre gan parādā nepalika: ja 12. minūtē tie pirmo iespēju nopūdelēja, tad otro spēles 18. minūtē realizēja ar gaumi, atzīmējās Deniss Ostrovskis — 1:1.  Turpinājumā teicamus momentus reidā pa labo malu saviem partneriem svešā soda laukumā citu pēc cita radīja Kārlis Lācis, tie gan netika izmantoti. 29. minūtē pēc Mada Oskara Miķelsona tālas piespēles un kārtējām Ogres aizsargu kļūdām viens pret vienu ar vārtsargu Ritvaru Cinīti nonāca Savaļnieks, kurš jau nu zina, ko šādās reizēs darīt, — 2:1. Atbilde no Ogres sekoja 36. minūtē, kad pēc Mihaila Makarova vēl viena centrējuma bumbu Kaspara Ribaka vārtos zem pārliktņa trieca Aigars Cibuļskis, — 2:2. Pirmā puslaika vārtu birumam smuku punktu spēles 44. minūtē pielika Valdis Veinbergs, kurš ar sitienu no gaisa bumbu kā biljarda lielmeistars raidīja teju 22 metru tālajā vārtu apakšējā stūrī — 3:2.

REZULTATĪVA SADARBĪBA. Divus no saviem četriem vārtiem spēlē pret Ogri Niks Savaļnieks (priekšplānā) guva no filigrānām Mārča Ērgļa (fonā) piespēlēm.