27. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

Varēs mērīt asinsspiedienu bez maksas

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Sadarbojoties sirds veselības pacientu biedrībai „ParSirdi.lv” un Latvijas Farmaceitu biedrībai, no 19.-26.novembrim akcijas „Pievērs uzmanību asinsspiedienam!” ietvaros 28 „Mana Aptieka” aptiekās visā Latvijā būs iespēja ikvienam bez maksas izmērīt asinsspiedienu. Aptiekās tiks dalīti arī informatīvie materiāli par paaugstinātu asinsspiedienu, tā radītajām sekām un sirds veselību.

CC license
CC license

Biedrības „ParSirdi.lv” vadītāja Inese Mauriņa: ”Asinsspiediens ir viens no vienkāršāk nosākamajiem sirds veselības rādītājiem, kura neatbilstība normām signalizē par problēmām cilvēka organismā. Nereti cilvēki aizbildinās, ka asinsspiediena mērīšana nav tik viegli pieejama, tādēļ aicinu izmantot šo iespēju akcijas ietvaros asinsspiedienu mērīt bez maksas aptiekās visā Latvijā. Un atgādinu, ka paaugstinātu asinsspiedienu nedrīkst atstāt bez ievērības un jāvēršas pie ārsta!”

Savukārt Latvijas Farmaceitu biedrības prezidente Kitija Blumfelde vērš uzmanību uz to, ka svarīgi ir asinsspiediena mērījumu veikt pareizi, un cilvēkiem, kuriem pastāv sirds-asinsvadu slimību riski (liekais svars, mazkustīgs dzīvesveids, smēķēšana u.c.), to darīt regulāri.

Akcija notiks „Mana Aptieka” aptiekās Alūksnē, Daugavpilī, Jēkabpilī, Liepājā, Ogrē, Preiļos, Saldū, Tukumā, Valmierā un citās Latvijas pilsētās. Precīzu sarakstu ar aptiekām, kas iesaistījušās akcijā, meklējiet: www.parsirdi.lv

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri