24. Maijs, 2018
Vārda dienu svin: Marlēna, Ilvija, Ziedone

Valsts patur sev sakaru politiku

Reģistrēties, lai varētu balsot
 
Valsts patur sev sakaru politiku

Valdība ir pārcilājusi savu iekavēto darbu šūplādi un apņēmusies rudenī — vismaz ar gadu ilgu nobīdi! — tikt skaidrībā, kā īsti vajadzētu rīkoties valstij kā divu Latvijas ekonomikā ļoti ietekmīgu sakaru uzņēmumu, Latvijas mobilā telefona un Lattelecom, vairākuma akcionāram.

Latvju politikas veidotāji, nomocījuši sevi ar nodokļu «reformu», kopumā ir aizdevušies atvaļinājumā. Tāpēc sabiedrības uzmanība TV ziņās un laikrakstos tiek piesaistīta galvenokārt sadomātām problēmām: viesnīcas Rīdzene sarunu skandālam vai partijas Vienotības vadītāja meklējumiem — varbūt kāds lielmanības pārņemts neprātis tomēr uzņemsies kļūt par jaunu virsleitnantu Sauso, lai drīz visi varētu viņu vainot «plaukstošā uzņēmuma» bankrotā?

Tikmēr Ministru kabinets beidzot ir pieķēries klāt tiešām Latvijas politikā, ekonomikā un tehnoloģiskajā attīstībā fundamentālam jautājumam. Patlaban skaidrs gan ir tikai viens — kā solīja premjers Māris Kučinskis un ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens, valsts ir apņēmusies paturēt savu kontrolpaketi gan LMT, gan Lattelecom.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
11. Augusts, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kurš jūsuprāt ir šī gada gaidītākais notikums?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Partneri