Valsts jubilejā zaudējums Spuņciemā

- 24.Novembris, 2017

18. novembrī VALMIERA GLASS VIA telpu futbolisti Optibet Virslīgas čempionāta ietvaros Spuņciema sporta hallē tikās ar FK Beitar. Pasniegt svētku dāvanu sev un saviem līdzjutējiem ar uzvaru pār pretiniekiem valmieriešiem neizdevās — tika ciesta sakāve ar 1:5 (0:2).

Salīdzinot ar pirmajām divām spēlēm, kad Valmieras vārtus sargāja Matīss Kučinskis, šajā šo lomu uzņēmās Elvis Arnavs. Pirmo reizi laukumā devās arī Dāvis Rutks. Kā jau tika gaidīts, pirms šīs spēles bargs LTFA Disciplinārlietu komisijas lēmums skāra Valdi Veinbergu — divu spēļu diskvalifikācija un 250 eiro naudas sods klubam par mēģinājumu uzbrukt pretinieku komandas spēlētājam un atteikšanos pamest spēles laukumu pēc noraidījuma saņemšanas (spēlē pret Nikaru).

Lai vai kā, mūsu bumbas virtuozi arī šajā spēlē devās laukumā apņēmības pilni. Pirmais puslaiks aizritēja līdzvērtīgā cīņā — darba vārtos pietika abu komandu vārtsargiem. Pirmie šīs spēles rezultātu 15. minūtē atklāja laukuma saimnieki (Andrejs Šustrovs), uzreiz krita arī otrie vārti, kad, neveiksmīgi un nodevīgi atsitoties pret Maksima Koļesņikova kāju, bumba atrada tukšos Arnava vārtus.

Otrā puslaika pirmajā pusē vairākas labas izdevības neizmantoja abas komandas, līdz spēles 30. minūtē Jurijs Kidanovs panāca jau 0:3. Pēc minūtes Fortūna uzsmaidīja arī viesiem, īstajā vietā un laikā atradās Jānis Māris Taulavičus, kuram vārtsarga atsisto bumbu vajadzēja vien raidīt tukšajos vārtos, — 1:3. Kādā no nākamajām spēles epizodēm smagā kājas traumā iedzīvojās Klāvs Grosbergs; gaidot mediķu palīdzību, spēle atsākās vien pēc pusstundas. Domu par atspēlēšanos spēles 37. minūtē no pretinieku prātiem izdzēsa Šustrovs, kurš meistarīgi standartsituācijā izskoloja jauno Arturu Nazarovu, gūstot vieglus vārtus, — 1:4. Punktu šai spēlei ar bumbas raidījumu pāri visam laukumam jau tukšajos vārtos pielika Beitar vārtsargs Artjoms Križanovskis — 1:5.

Mūsu komandas rindās šajā spēlē laukumā izgāja: Arnavs, Taulavičus, Lūsiņš, Bacis, Pūlis, Pallo, Rutks, Zvirbulis, V. Jaunzems, Nazarovs, Grosbergs, Veidemanis, Koļesņikovs.

Nākamā cīņa Ulda Pūcīša zēniem šosvētdien Rīgā, Elektrum Olimpiskajā centrā pl. 17:15 pret FK Nikars.