18. Augusts, 2019
Vārda dienu svin: Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Valsts finansējums mazāks – sportotgribētāju vairāk

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Rūjienas novada sporta skola, kā zināms, ir izveidota, pateicoties Rūjienas, Naukšēnu un Mazsalacas novadu savstarpējās sadarbības līgumam un šo novadu kopfinansējumam. Par to, cik rezultatīvs bija aizvadītais gads un cik augstas latiņas jāpārvar šogad, stāsta sporta skolas direktore LĪGA STUPELE.

Valsts finansējums mazāks – sportotgribētāju vairāk

Par visu ir padomāts

Novada sporta skolas darbs organizēts tā, ka Mazsalacā uz vietas bērni var trenēties basketbola grupā, bet bērnudārznieku rīcībā ir vieglatlētikas grupa gan Rūjienā treneres Ingas Pūces vadībā, gan arī Mazsalacā pie trenera Zinta Liepas, savukārt Naukšēnu novadā ir vairākas vieglatlētikas grupas, bet visvairāk to ir Rūjienā. Nodarbības nemainīgi turpinām trīs programmās: basketbola, volejbola un vieglatlētikas pavisam 19 grupās. Skolas treneri, veicot savu darbu, rotē pa visiem trim novadiem, bet, piemēram, Mazsalacas vecāko klašu – vecākās basketbola grupas audzēkņus treneris divas reizes nedēļā atved uz Rūjienu, lai viņi pēc iespējas labāk iekļautos vienotā komandas darbā. Ļoti labs stimuls sporta treniņiem ir arī fakts, ka Rūjienas dome garantē bērnu nokļūšanu mājās arī vakaros ar skolas autobusu pēc sporta skolas treniņiem, tādēļ sporta skolas nodarbības apmeklē bērni arī no tālākajiem pagastiem: Ipiķiem, Lodes, Vilpulkas, Ramatas, Sēļiem un tuvējiem Jeriem. Par visu un visiem ir padomāts!

Un, lūk, rezultāts: pērn regulārus treniņus un sacensības pēc vispārizglītojošo skolu stundām apmeklēja 262 dažādu vecumu audzēkņi, bet šogad to skaits jau ir 274. Treniņus, ieskaitot skolas direktori, nodrošina astoņi treneri. Kolektīvs līdz šim bija nemainīgs, bet šogad mums nāksies meklēt jaunu vieglatlētikas treneri, jo viena no kolēģēm pēc ražīgiem darba gadiem ir izlēmusi doties pelnītā atpūtā. Sporta skola pērn maijā sekmīgi izturēja savu programmu akreditāciju, un līdz 2024. gadam atkal droši varam strādāt un plānot attīstību. Ir mums ar ko palepoties. Nu, kaut par basketbolu runājot, – U-16 grupā mūsējie jau trešo gadu stabili ir noturējušies superlīgā. Zinot, cik reģionos vispār ir bērnu un kādas ir viņu vecāku finansiālās iespējas, mūsējie prata ne tikai sevi pieteikt, bet arī savas pozīcijas neatdot. Malači! Un arī jaunākie U-13 pie trenera Jāņa ar katru gadu acīmredzami vairo sportisko izaugsmi un komandas spēku. Tā šogad no valsts 43 šā vecuma komandām mūsējie jau ir 9. vietā.

MT-7 grupu audzēkņi un treneri 2017./2018. gada izlaidumā. Publicitātes foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
29. Janvāris, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

Partneri