22. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Rigonda, Adrians, Ārija

Valmieru popularizē Vācijas tūroperatoriem un žurnālistiem

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

12. maijā Rīgā notika Tūrisma attīstības valsts aģentūras organizētā kontaktbirža aptuveni 80 Vācijas ceļojumu firmu un mediju pārstāvjiem. Tajā piedalījās un kulinārā tūrisma piedāvājumu Valmierā un apkārtnē popularizēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas tūrisma informācijas konsultante Anita Deigele.

Tūrisma attīstības valsts aģentūra informē, ka Vācijas ceļojumu biroju kooperācijas „Deutscher Reisering e.V.” pamatmērķis ir veicināt kooperācijas biedru tūrisma firmu darbību un iepazīstināt tās ar jauniem ceļojumu galamērķiem. Šogad par kooperācijas izbraukuma pasākuma vietu bija izraudzīta Latvija, kas daudziem tūrisma nozarē strādājošajiem Vācijā ir maz pazīstama vai pat gluži sveša valsts. Ceļojumu biroju kooperācija „Deutscher Reisering e.V.” aptver galvenokārt jaunās Vācijas federālās zemes un Štutgartes reģionu, bet šajās vietās ļoti bieži Latvija ir vēl neatklāta zeme.

„Deutscher Reisering e. V.” reklāma sasniedz 275 miljonus tūristu Vācijā. „Deutscher Reisering e.V.” iekļaujas „Reisebüro Service GmbH&Co.KG” un līdz ar to ir daļa no ceļojumu biroju savienības „REWE„ar vairāk nekā 2500 ceļojumu organizācijām.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri