23. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Mirdza, Žanete, Žanna

Valmieru darba vizītē apmeklēs VID ģenerāldirektore

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Lai veicinātu abpusēju dialogu ar vietējo pašvaldību amatpersonām un uzņēmumu pārstāvjiem Latvijas reģionos par aktuālo situāciju nodokļu administrēšanas un tās pilnveidošanas jomā, kā arī stiprinātu sadarbību ar Latvijas Darba devēju konfederācijas un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras reģionālajām pārstāvniecībām, 25. un 26.martā Valsts ieņēmuma dienesta (turpmāk – VID) ģenerāldirektore Ināra Pētersone dosies vizītē uz Valmieru, informē VID Sabiedrisko attiecību daļas speciāliste Evita Teice-Mamaja.

Ināra Pētersone. Foto: fm.gov.lv
Ināra Pētersone. Foto: fm.gov.lv

Valmieras apmeklējuma laikā I.Pētersone tiksies ar pilsētas pašvaldības vadošajām amatpersonām, ar vietējiem uzņēmējiem, apmeklēs VID Valmieras klientu apkalpošanas centru un Valsts vienoto klientu apkalpošanas centru, kā arī SIA „Valpro” un SIA „VTU VALMIERA”.

Tikšanās laikā pašvaldībā plānots pārrunāt aktuālo situāciju saistībā ar Valmieras fizisko un juridisko personu nodokļu nomaksu, kā arī iespējamo sadarbību ēnu ekonomikas mazināšanai. Tikšanās laikā ar pašvaldības pārstāvjiem un vietējiem uzņēmējiem VID ģenerāldirektore informēs par dienesta īstenotajiem un plānotajiem pasākumiem nodokļu iekasēšanas efektivizēšanā un iestādes sniegto pakalpojumu pilnveidošanā, kā arī atbildēs uz uzņēmēju jautājumiem un uzklausīs viņu viedokli un priekšlikumus par VID un uzņēmēju sadarbības veicināšanu.

Tiekoties ar uzņēmējiem, VID vadītāja vēlas ieinteresēt pašus uzņēmējus izrādīt iniciatīvu un izpratni sakārtot savas nozares nodokļu saistību izpildes jautājumus, jo tikai kopīgi vēršoties pret izvairīšanos no nodokļu nomaksas un „aplokšņu algām”, iespējams mazināt ēnu ekonomiku un veicināt godīgas konkurences apstākļus.

Sanāksmes turpinājumā projekta DELBI pārstāve Helle Lohmusa (Hele Lohmus) runās par Latvijas un Igaunijas sadarbību, lai atbalstītu un attīstītu uzņēmējdarbību un palielinātu konkurētspēju.

VID ģenerāldirektore plāno regulāri apmeklēt Latvijas reģionus, lai tiktos ar vietējiem uzņēmējiem, pašvaldību pārstāvjiem un novados strādājošiem iestādes darbiniekiem. Līdz šim notikušas vizītes Daugavpilī, Liepājā un Ventspilī, savukārt nākamā vizīte plānota Jelgavā.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri