21. Augusts, 2019
Vārda dienu svin: Linda, Janīna

Valmiermuižas vasarnīca noslēgs sezonu ar «Dāmu štātēm»

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Tajā laikā, kad septembris klauvē pie durvīm, Valmiermuižas vasarnīcas Vaidavā saimnieces aicina dāmas izšiverēt savu drēbju skapi, atlasot tos apģērbus, apavus, rotas un citus aksesuārus, kuri nepelnīti guļ skapja tālākajā stūrītī un gaida savu spozmes mirkli. Tad Vaidavas ezera krastā visām būs lemts tikties, lai iegādātu jaunas pērles, jo tukša vieta taču skapī nevar ilgi stāvēt.

Valmiermuižas vasarnīca noslēgs sezonu ar «Dāmu štātēm»

Sestdien, 25. augustā, no plkst. 12 līdz 16 Vaidavas ezera krastā, pie Valmiermuižas vasarnīcas, kopā andelēsimies nu jau ikgadējā otrās elpas tirdziņā «Dāmu štātes». Tas būs arī oficiālais Valmiermuižas vasarnīcas slēģu aizvēršanas pasākums — kopā atcerēsimies tās skaistās, saulainās dienas, kurās kopā šovasar priecājāmies. Un tādu tik tiešām bija daudz! Tik daudz kas piedzīvots, izdzīvots, izgaršots un sajusts!

Vasarnīcas pagalmā varēs iegādāt gan štātes, gan rotas, kā arī kādu jaunu kārtu bērniem. Andelēties gribētājas vēl var pieteikties, zvanot vasarnīcas saimniecei Zandai 28351991.

Sestdien paķer līdzi arī kādu T-kreklu, kuru vairs neplāno vilkt, un tas arī nav īsti nododams citiem, jo no šādiem apģērbiem gatavosim rotas! Tāpat būs iespēja izveidot hennas zīmējumus un baudīt atpūtu uz ezera laivā vai uz SUP dēļa, par ko parūpēsies «Vaidaveži».

Visas dienas garumā neiztikt bez ēverģēlībām, dzirkstošiem smiekliem un spirdzinājumiem, bet par muzikālo noformējumu rūpēsies DJ Bold and Beautiful.

Informācijai un aktualitātēm var sekot līdzi arī Valmiermuižas vasarnīcas Vaidavā Facebook lapā.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
24. Augusts, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

Partneri