Valmierieši soļo tālāk

- 20.Decembris, 2016

Latvijas telpu futbola asociācijas Latvijas kausa 1/8 fināla spēlē Valmiera Glass/ViA futbolisti svētdien Vidzemes Olimpiskajā centrā ar 5:3 (0:1) pārspēja virslīgas turnīrā spēlējošo FC Petrow.

Spēles pirmais puslaiks gan it nemaz neliecināja par tuvojošos cunami šīs cīņas otrajā pusē — viesi jau spēles 3. minūtē guva vārtus un visu pirmo puslaiku neļāva laukuma saimniekiem pārāk izvērsties, neskatoties uz viņu centieniem un sanākušo skatītāju gaidām.

Sākoties otrajam, laukumā notika acīmredzamais neticamais — trīs minūšu laikā Petrow komandas vārtos sabira trīs raidījumi — cits par citu skaistāks (atzīmējās Ulvis Bērziņš 22’, Kristers Lūsiņš 23’ un Artūrs Pallo 24’). Pēc šī viļņa viesi nonāca vieglā nokdaunā un no tā cēlās vien pēc Lūsiņa otrajiem vārtiem (35’), kad rezultāts uz tablo jau vēstīja 4:1. Četras minūtes līdz šīs spēles beigām rīdzinieki vienus vārtus atguva, panākdami 4:2. Trīs vārtu pārsvaru gan uz karstām pēdām atjaunoja Alvis Dubovs, kurš realizēja 10 metru soda sitienu. Spēles pašā izskaņā vēl vienus mierinājuma vārtus guva Petrow, bet ar to bija par maz, lai liegtu Ulda Pūcīša padotajiem svinēt vienu no skaistākajām uzvarām Valmieras telpu futbola vēsturē.

Līdz ar šo panākumu LK nākamajā kārtā Valmiera Glass/ViA tiksies ar FC Nikers no Kuldīgas.

ŠĪ MAIŅA — Dāvis Gaigals, Kristers Lūsiņš, Dāvis Rutks un Alvis Dubovs — FC Petrow vārtus svētdien uzlauza trīsreiz.