Valmierieši pēcspēles metienos pieveic "Liepājas SSS"

- 27.Oktobris, 2017

Savu trešo mājas spēli Valmieras HK/BSS/ViA aizvadīja trillera cienīgā cīņā, ar rezultātu 5:4 (pēcspēles metienu sērijā 2:1) pārspējot Liepājas SSS hokejistus. Vārtus valmieriešu labā guva Rūdolfs Oto Lapsa, Rihards Ričards Stinkurs, Lauris Žagariņš un Pauls Krūmiņš. Precīzus pēcspēles metienus pretinieku vārtos raidīja Matīss Megnis un Augusts Ričards Veidenbaums.

Spēles pirmais periods ritēja mierīgā gaitā, nevienai no komandām neizdodoties pārņemt ofensīvu. Jau spēles pirmajā minūtē Liepājas SSS spēlētājs nopelnīja divu minūšu noraidījumu par pretinieku turēšanu ar nūju. Perioda otrajā pusē abām komandām izdevās izmantot vārtu gūšanas iespējas. Pirmie 12. minūtē to izdarīja mājinieki valmierieši, panākot 1:0. Vārtus pēc Roķa un Aņa piespēlēm guva Rūdolfs Oto Lapsa. Nepilnu minūti vēlāk Valmieras HK/BSS/ViA kļūdījās, veicot nomaiņu, kā rezultātā nācās pavadīt laiku mazākumā. Diemžēl ne visas paredzētās divas minūtes, jo pretinieki, izmantojot viena spēlētāja pārsvaru, guva savus pirmos vārtus, izlīdzinot rezultātu (1:1). Perioda atlikušajā daļā viesi vēlreiz pārkāpa noteikumus, taču spēles gaitu tas nemainīja.Otrajā periodā izcēlās vairāki Liepājas SSS spēlētāji, palielinot vārtu starpību. Lai arī manāmu vadību spēles ritējumā pretiniekiem neizdevās iegūt, veiksme viņiem stāvēja klāt un vārtu realizācija bija augstākā līmenī nekā mājiniekiem. Trešdaļas otrās desmit minūtes ieviesa lielākas pārmaiņas uz tablo. Spēles 31. minūtē viesi guva divus vārtus (1:3), pēc kuriem Valmieras HK/BSS/ViA pieprasīja pusminūtes pārtraukumu.