20. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Smuidra, Vitauts, Smuidris

Valmierieši palīdz pārrakstīt vēsturi!

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Te nekas nav melots – uzreiz seši ar Valmieras basketbolu saistīti cilvēki svētdien Arēnā Rīga Eiropas U-18 vecuma grupas čempionāta finālmačā palīdzēja kaldināt vēl nebijušu panākumu Latvijas vīru basketbolā: U-18 izlases basketbolisti Valters Vēveris, Anrijs Miška, Dāvids Vīksne un Ojārs Bērziņš kopā ar treneriem Robertu Zeili un Gati Melderi pirmoreiz mūsu valstij izcīnīja Eiropas čempionāta sudrabu šajā vecuma grupā!

Valmierieši palīdz pārrakstīt vēsturi!

MŪSĒJIE AR EIROPAS U-18 SUDRABU! Gavilē (no kreisās) treneris Gatis Melderis, Ojārs Bērziņš, Anrijs Miška, Dāvids Vīksne, Valters Vēveris un treneris Roberts Zeile. Jura Kalniņa foto

Tā kā mūsu izlase jau pēc pirmās spēles ar Horvātiju palika tikai 11 spēlētāju sastāvā, var teikt, ka mūsējo pienesums komandas panākumu pūrā bija lielā trešdaļa no kopējā. Tomēr tā nav pieņemts mērīt rezultātu komandu sportā, tāpēc var teikt tikai to, ka ikviens no mūsējiem sev atvēlētajā spēles laikā godprātīgi izpildīja savu uzdevumu laukumā. Tas katram no Valmieras četrinieka bija atšķirīgs. Valteram, tāpat kā savā komandā Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola pie Roberta Zeiles, galvenais bija punktu gūšana. Viņš lielākoties nāca uz maiņu, ar savu pienesumu punktu gūšanā un aktivitāti cīņā par bumbām zem groza neļaujot atslābt Latvijas izlases uzbrukuma potenciālam. Pārējie trīs mūsējie izlasē bija Gata Meldera audzēkņi no Valmieras/ORDO sistēmas. Anrija loma cīņā pie groza vēl palielinājās, komandas nomināli vienīgajam centra spēlētājam Edvardam Mežulim gūstot rokas traumu jau pirmajā mačā. Rūjienietis lielākoties visus mačus sāka starta piecniekā un bija stabilākais no mūsu izlases garā gala spēlētājiem visā čempionātā.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
8. Augusts, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri