Valmierieši izlasēs

- 12.Septembris, 2018

Dažādās Latvijas futbola izlasēs savas valsts krāsas šajās dienās aizstāv vairāki Valmieras futbolisti. Ar lielo izlasi Nāciju līgas spēlēs piedalījies Roberts Savaļnieks, U-19 rindās Federācijas kausa 2018 ietvaros nupat spēlējis Kristers Lūsiņš, bet U-21 izlasē debiju piedzīvojis Alvis Jaunzems.

UEFA Nāciju līgas D līgas 1. grupā Latvijas izlase pašmājās cīnījās neizšķirti (0:0) ar Andoru, bet izbraukumā cieta neveiksmi (0:1) pret Gruziju. Savaļnieks laukumā izgāja otrajā spēlē Tbilisi, nākot uz maiņu mirkli pēc zaudētajiem vārtiem.

Lūsiņš piedalījās visās trijās Federācijas kausa 2018 spēlēs, kas aizvadītajā nedēļā norisinājās Jelgavā un Daugavas stadionā Rīgā. Pirmajā spēlē pret Maķedoniju (1:2) Kristers tika nomainīts 71. minūtē, otrajā pret Fēru salām (2:0) laukumā netika laists, bet trešajā pret Ukrainu (0:2) nāca uz maiņu spēles izskaņā.

Jaunzems debiju U-21 izlasē piedzīvoja 7. septembrī Ukrainas pilsētā Zaporižjā Eiropas U-21 futbola čempionāta kvalifikācijas spēlē pret Ukrainas vienaudžiem. Alvis spēlē iesaistījās 83. minūtē, diemžēl ne viņa, ne komandas biedru lielie pūliņi nevainagojās panākumiem un spēli nācās zaudēt ar 2:3. Vakar pievakarē šī izlase Jelgavā mērojās spēkiem ar Anglijas vienaudžiem.

IEVĒROTI. VALMIERA GLASS VIA uzbrucēji Kristers Lūsiņš un Alvis Jaunzems mirkli pirms pievienošanās Latvijas jauniešu izlašu nometnēm.