20. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Smuidra, Vitauts, Smuidris

Valmierieši Grenči atrādīsies Mūsa Raceland

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Šīs nedēļas nogalē — sestdien un svētdien — Bauskas trasē Mūsa Raceland pēc trīs gadu pārtraukuma atgriezīsies FIA Eiropas autokrosa čempionāts, lai aizvadītu Latvijas Naftas kausa izcīņas otro posmu un atzīmētu arī Mūsas trases jau 40 gadu pastāvēšanas jubileju. Kopumā Bauskā uz starta stāsies gandrīz simts autosportistu no visas Eiropas, tajā skaitā arī valmierieši Grenči — dēls Justs un tēvs Ervīns.

Valmierieši Grenči atrādīsies Mūsa Raceland

Brīvdienās Mūsa Raceland trasē paredzamas ļoti azartiskas un interesantas cīņas, kurās startēs braucēji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Krievijas, Ukrainas, Čehijas, Slovākijas, Ungārijas, Nīderlandes, Beļģijas, Vācijas, Francijas, Itālijas, Spānijas un Portugāles. Sacensībās piedalīsies arī astoņkārtējais Eiropas čempions Bernds Štūbe no Vācijas un seškārtējais Eiropas čempions čehs Vaclavs Feifārs, kā arī pašmāju spožākie braucēji autokrosā — 2017. gada Eiropas čempions Junior buggy klasē Justs Grencis un 2016. un 2017. gada Eiropas vicečempions Super buggy klasē Ervīns Grencis.

Pavisam FIA Eiropas autokrosa čempionāta ieskaitēs uz starta līnijas stāsies 7 Latvijas autosportisti — tēvs un dēls Grenči, Aleksandrs Ņikitins, Jānis Veģeris, Jānis Boks, Māris Līcis un Juris Kuļikovskis, savukārt Nacionālā Lidosta Rīga kausa izcīņas ieskaitē sacentīsies 14 sportisti no Latvijas.

Abās sacensību dienās Bauskā paredzēts aizvadīt sacīkstes Touring Autocross klasē, kurā uz starta stāsies pilnpiedziņas automašīnas. Arī pārējās Eiropas čempionāta klasēs būs tikai pilnpiedziņas spēkrati: Super Buggy, Buggy 1600 un Junior Buggy, kuri atšķiras ar dažādu pieļaujamo dzinēju jaudu. Papildu sacensībās Lidosta Rīga kausa ieskaitē dalībniekiem atļauts piedalīties ar vienas ass piedziņas automašīnām, kurām dzinēji līdz 2000 kubikcentimetru tilpumam.

FIA Eiropas autokrosa čempionāts Bauskā Mūsas trasē tika rīkots no 1990. gada līdz 2014. gadam, pēc trīs gadu pauzes šogad aizvadīsim jau 25. Eiropas čempionāta posmu Mūsas trasē. Šogad sacensību organizēšana uzticēta Rencēnu autoklubam, ko pārstāv Ivo Traubergs un Jānis Bergs, kuri ir arī Rallycross.lv seriāla organizatori.

Re, atkal mūsējie pie ruļļiem nopietnu maču rīkošanā! Lai viņiem viss sanāk cienīgā līmenī! Kuram interese un brīvs laiks no zāles pļaušanas un citiem vasaras darbiem — aizbrauciet abus Grenčus un citus mūsējos atbalstīt Bauskā!

BAGIJI MŪSĀ 2014. GADĀ. Kalvja Zaļaiskalna foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
31. Maijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 

Partneri