Valmierieši atspēlējas un uzvar Tukumā

- 21.Oktobris, 2014

«Atkal vairāki sirmi mati klāt!» — tā pirmdienas rītā uz apsveikumu par uzvaru atsaucās Valmiera Glass FK/BSS futbolistu treneris Gatis Ērglis, jo SYFORM 1. līgas 27. kārtas spēle sestdien Tukumā tik tiešām sākās valmieriešiem nelabvēlīgi — laukuma saimnieki, gūstot vārtus 14. un 56. minūtē, izvirzījās vadībā ar 2:0. Tomēr mūsējie parādīja raksturu, laužot spēles gaitu un no šķietami bezcerīgas situācijas panākot sev labvēlīgu galaiznākumu: Alvis Dubovs 63. minūtē pārspēja pretinieku vārtsargu no 11 m atzīmes, 86. minūtē — no spēles, bet uzvaru nesošos vārtus jau kompensācijas laikā izdevās iesist Ralfam Apsītim.

Kārtas centrālajā mačā FB Gulbene izbraukumā necerēti pārliecinoši ar 4:1 pārspēja Rēzeknes BJSS, kļūstot par turnīra līderiem ar 75 punktiem. Vēl šajā kārtā: FK Pļaviņas DM - FK Ogre 0:8, FK Smiltene/BJSS - FK Jēkabpils JSC 4:2, Preiļu BJSS - AFA Olaine 0:1, JFK Saldus - SFK United 3:2, FK Auda - Rīgas Futbola skola 1:0, Salaspils - FK 1625 Liepāja 2:4.

MAČA VARONIS. Ralfs Apsītis uzvaru nesošos vārtus guva dažus mirkļus pirms tiesneša beigu svilpes.