24. Septembris, 2018
Vārda dienu svin: Agris, Agrita

Valmieras vieglatlētu starti Latvijas čempionātos telpās

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

No janvāra līdz martam norisinājušies Latvijas čempionāti vieglatlētikā piecās vecuma grupās. U14 un U16 grupu sportisti sacentās Rīgā, U18, U20 un pieaugušie — Kuldīgā. Vesera mešana ziemas apstākļos risinājās Salaspilī, diska mešana — Murjāņos. Kopumā mūsu Valmieras Bērnu sporta skolas vieglatlēti čempionātos izcīnīja 25 medaļas, 12 no tām zelta. Īpaši jāatzīmē Madaras Bērziņas, Danielas Supes, Agates Caunes, Kristīnes Strazdītes, Kristīnes Derumas un Ralfa Ūdra uzrādītie rezultāti Latvijas čempionātos.

DANIELA SUPE.
DANIELA SUPE.

U14 vecuma grupa (3 zelti-0 sudrabi-0 bronzas): Madara Bērziņa 60 m 8,03 (1.v.), tālums 5,35 (1.v.), Paula Lužinska 300 m 47,30 (7.v.), 60 m 8,83 (11.v.), Laura Žirne tālums 3,29 (24.v.), 4x160 m (Paula Lužinska, Linda Samanta Ignate, Laura Žirne, Madara Bērziņa)  1:42,72 (4.v.), Kristaps Trēziņš kārts 2,10 (1.v.), Everts Hemmelis tālums 4,38 (10.v.), 60 m 8,80 (15.v.), Maksimiljans Štauers 300 m  48,95 (13.v.), Daniels Šimaņecs 1000 m 3:33,98 (15.v.), Roberts Geide augstums 1,35 (16.v.), 4x160 m (Kristaps Trēziņš, Maksimiljans Štauers, Roberts Geide, Everts Hemmelis) 1:45,02 (9.v.).

U16 vecuma grupa (5-1-2): Daniela Supe 300 m 43,11 (1.v.), 60 m/b  9,01 (1.v.), Agate Caune 2000 m 7:11,77 (1.v.), 1000 m 3:18,14 (3.v.), Paula Estere Bojāre kārts 2,70 (1.v.), augstums 1,56 (4.v.), Rita Krauja kārts 2,50 (3.v.), augstums 1,53 (6.v.), Anna Brode 600 m 1:42,56 (4.v.), 300 m 46,19 (8.v.), Anna Juraša 60 m 8,35 (8.v.), Krista Ķepīte 60 m/b 9,80 (8.v.), 60 m 8,57 (13.v.), Kitija Raudiņa augstums 1,35 (14.v.), 4x160 m (Anna Juraša, Rita Krauja, Anna Brode, Daniela Supe) 1:34,64 (1.v.), Valters Jansons kārts 2,50 (2.v.), Rikardo Ivanovs lode 11,77 (7.v.), Jānis Biernis 600 m 1:43,83 (11.v.), Nils Edvards Butka 600 m 1:50,55 (12.v.), Armīns Juris Dukurs 60 m 8,00 (13.v.), 300 m 42,93 (15.v.), Edgars Gredzens 300 m 42,88 (14.v.), 60 m 8,13 (19.v.), 4x160 m (Rikardo Ivanovs, Armīns Juris Dukurs, Jānis Biernis, Edgars Gredzens) 1:31,97 (4.v.).

U18 vecuma grupa (0-1-2): Sonora Pētersone 60 m/b 10,17 (10.v.), 300 m 44,19 (16.v.), Sintija Penka tālums 4,70 (12.v.), 60 m 8,44 (15.v.), Paula Katrīna Purmale 800 m 2:45,73 (22.v.), Elizabete Krista Juraša 800 m 2:49,26 (23.v.), Daniela Dafne Hāne 300 m 48,27 (33.v.), 4x200 m (Sintija Penka, Elīza Paula Jirgensone, Daniela Dafne Hāne, Sonora Pētersone) 2:52,69 (4.v.), Ralfs Ūdris tālums 6,38 (2.v.), kārts 3,60 (3.v.), 7-cīņa 4567 p. (3.v.), disks 37,54 (4.v), Krišs Ričards Briedis 60 m 8,05 (49.v.).

U20 vecuma grupa (2-0-2): Kristīne Strazdīte lode 12,39 (1.v.), disks  41,78 (1.v.), Elīna Pinne kārts 3,05 (3.v.), Eilīna Antapsone 800 m 2:39,91 (8.v.), 400 m 1:06,80 (15.v.), Agate Zelča 60 m 8,41 (11.v.), Ričards Brālēns kārts 3,45 (3.v.), 7-cīņa 4115 p. (7.v.), disks 39,33 (7.v.), augstums 1,75 (11.v.), Vents Andžejs Lūsis lode 12,87 (5.v.), disks 41,79 (5.v.), Mikus Dāvids Strazdiņš 60 m 7,25 (6.v.), Tomass Apsītis augstums 1,85 (8.v.).

Pieaugušie (2-1-4): Kristīne Deruma 5-cīņa 3676 p. (1.v.), Linda Ozola lode 13,94 (1.v.), Kristīne Strazdīte disks 43,95 (2.v.), lode 12,32 (3.v.), Gunita Šīrante 3000 m soļošana 16:32,23 (3.v.), Didzis Siksalietis tālums 6,77 (3.v.), 400 m 51,19 (4.v.), Pēteris Krauja augstums 1,93 (3.v), lode 12,38 (9.v.), Dāvis Oliņš lode 14,43 (4.v.), veseris 50,96 (4.v.), disks 46,69 (4.v.), Vitālijs Guļs 7-cīņa 4025 p. (5.v.), Arnis Žviriņš disks 44,39 (7.v.), Rihards Linde 200 m 23,69 (11.v).

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
13. Aprīlis, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties 13. Saeimas vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 

Partneri