Valmieras veterānu zelta starti

- 17.Marts, 2017

Valmieras vieglatlētikas veterāni teicami startēja LSVS Pašvaldību 54. sporta spēļu finālsacensībās telpās Rīgā.

60 m veicēji Sandra Sprice (60+), Aleksejs Koziņecs (75+) un Māris Jirgensons (50+) savās vecuma grupās finišēja otrajā vietā. Tāllēkšanā Māris Jirgensons aizlēca 5,00 m un izcīnīja 4. vietu, Egils Šakens 45+ grupā uzvarēja ar 5,26 m. Spoži nozibeņoja vīri 800 m distancē, atnesot komandai trīs zelta medaļas: Ilgvars Āboltiņš 60+ grupā ar 2:40,29 min., Mareks Antons 35+ grupā ar 2:18,73 min. un apbrīnojamais Elmārs Gulbis 85+ grupā ar 5:45,38 min. Arī 3000 m soļotāji izcīnīja trīs pirmās vietas: Gunita Šīrante 35+ grupā ar 16:44,52min., Vaira Grigorjeva 65+ grupā ar 21:48,08 min. un Raitis Lērme 75+ grupā ar 19:29,09 min. 200 m distancē pavisam jauneklīgi ar rezultātu 35,77s 75+ grupā uzvarēja Aleksejs Koziņecs, Māris Jirgensons ar 30,14 s 50+ grupā izcīnīja trešo vietu. Ar divām zelta medaļām iepriecēja Dzintra Zinkovska, 70+ grupā uzvarot tāllēkšanā ar 2,20 m un augstlēkšanā ar 1,05 m. Augstlēkšanas sektorā mūsu pieredzējušais Valdis Blūms izcīnīja sudraba medaļu ar 1,10 m un Egils Šakens, pieveicot 1,65 m, ierindojās 3. vietā. Trīssoļlēkšanā Sandra Sprice izcīnīja uzvaru ar 6,30 m, bet Valdis Blūms ierindojās 3. vietā ar 6,75 m. Mūsu dāmas lodes grūšanas sektorā pretiniecēm neatstāja nekādas cerības. Marta Ādamsone 75+ grupā uzvarēja ar 8,93 m, Ilona Apele 40+ grupā ar 10,72 m, Iveta Putniņa ar 10,53 m ierindojās 2. vietā. Ilona piedalījās arī 60 m skrējienā, izcīnot 6. vietu ar 9,85 s, un augstlēkšanā, izcīnot 4. vietu ar 1,20 m. Māris Bemers uzvarēja lodes grūšanā 55+ grupā. Šogad programmā bija iekļauta neparasta distance — 1 jūdzes skrējiens. Šajā disciplīnā mūsu trīs vīri noslēdza sacīkšu dienu ar zeltā mirdzošām uzvarām: Ilgvars Āboltiņš 60+ grupā ar 6:06,71 min., Raitis Lērme 75+ grupā ar 8:34,04 min. un Mareks Antons 35+ grupā ar 5:10,95 min.

Rezumējot sasniegto un saskaitot iegūtos punktus komandu cīņā, Valmieras vieglatlētikas veterāni 37 komandu konkurencē ar 299 punktiem ierindojās augstajā 2. vietā. Paldies mūsu sportistiem par gara stiprumu un cīņassparu!