23. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija

Valmieras Tūrisma informācijas centrs uzsāk darbu jaunās telpās

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

7. jūnijā Valmieras Tūrisma informācijas centrs (TIC) ir uzsācis darbu jaunās, plašās un modernās telpās Rīgas ielā 10. Ieeja TIC būs blakus Valmieras Kultūras centra ieejai.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs uzsāk darbu jaunās telpās

Jaunais TIC atspoguļo gan pilsētas industriālo dabu, gan veido sasaisti ar pilsētas galveno ielu – Gauju, kas simbolizē nepārtrauktu kustību, pārmaiņas un radošo nemieru, kas caurvij visas Valmieras pilsētas aktivitātes. Interjerā veiksmīgi ir izmantotas arī Valmieras pilsētas karoga krāsas – rudzupuķu zilā un rudens zeltainā.

TIC dizaina projekta autores Zane Meldera un Jana Fronta ir gandarītas, ka pasūtītājs - Valmieras pilsētas pašvaldība - ir uzticējies un devis pilnīgu brīvību radošo ideju realizēšanai. Iedvesmu mākslinieces smēlušās apkārtējā vidē – pilsētā, dabā un cilvēkos, kā arī izmantojušas jau esošās telpas īpatnības. Vērtējot paveikto, autores atzīmē: „Mēs esam priecīgas par sadarbību ar SIA „Bazalts” būvniekiem, kas bija veiksmīga, abpusēji labvēlīga un vērsta uz kopēju mērķi - radīt Valmieras pilsētai pašu labāko TIC. Jaunais Tūrisma informācijas centrs ir veidots tā, lai tajā ērti justos gan apmeklētāji, gan darbinieki. Īpaši ir padomāts par mazākajiem pilsētas viesiem, kuriem ir radīts speciāls bērnu stūrītis.”

Dizaineres novēlēja, lai Valmieras viesiem izdodas izbaudīt pilsētas viesmīlību, piedzīvot daudz brīnīšķīgu tikšanos un pozitīvu, neaizmirstamu mirkļu. Savukārt Tūrisma informācijas centra konsultantiem tika novēlēts, lai ir prieks par paveikto darbu, motivējoša darba vide un daudz jaunu pilsētas apmeklētāju, kas ilgotos atgriezties Valmierā atkal un atkal. Mēs varam tikai pievienoties šiem novēlējumiem un sveikt TIC gan 10 gadu darbības jubilejā, gan uzsākot darbu jaunās telpās!

Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Inesis Boķis Valmieras TIC komandai atklāšanas pasākumā simboliski dāvāja kompasu, novēlot, lai Valmieras tūrisma kuģim vienmēr izdodos uzņemt pareizo kursu, izstrādāt tādus tūrisma piedāvājumus, kas stiprinātu Valmieras un apkārtējo novadu, kā vienota tūrisma galamērķa lomu. Tāpat pilsētas mērs novēlēja, lai arvien vairāk Latvijas un ārvalstu tūristi izvēlētos Valmieru, kā savu orientieri ceļojumiem un atpūtai.

Tūrisma informācijas centrā gada laikā tiek apkalpoti vairāk nekā 8100 interesenti no dažādām pasaules vietām. Valmieras TIC ir piešķirta arī Latvijas tūrisma pakalpojumu kvalitātes sistēmas „Q-Latvia” kvalitātes zīme, kas apliecina, ka šeit – Valmierā - tiek sniegti augstas kvalitātes tūrisma pakalpojumi un serviss.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri