19. Oktobris, 2019
Vārda dienu svin: Drosma, Drosmis, Elīna

Valmieras tehnikums jauno mācību gadu uzsāks ar strukturālām pārmaiņām

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

15. jūlijā tika parakstīts akts par Rankas teritoriālās struktūrvienības izglītības programmu nodošanu Ogres tehnikumam, kurš jau šobrīd īsteno līdzīgas izglītības programmas Ogrē. Līdz ar to jauno mācību gadu skola Rankā vairs neuzsāks kā Valmieras tehnikuma teritoriālā struktūrvienība.

Valmieras tehnikums jauno mācību gadu uzsāks ar strukturālām pārmaiņām

Skolas ēku un dienesta viesnīcas ēku Izglītības un zinātnes ministrija ir nodevusi bezatlīdzības lietošanā Gulbenes novada pašvaldībai jau ar 2019. gada 27. jūniju. Tas nozīmē, ka par ēku uzturēšanu un ekspluatāciju turpmāk atbildīga būs Gulbenes novada pašvaldība.

Atgādinām, ka 2019. gada 31. janvārī Gulbenes novada pašvaldības domes sēdē tika skatīts jautājums par to, ka Gulbenes novada pašvaldība varētu pārņemt savā pārziņā Valmieras tehnikuma Rankas teritoriālās struktūrvienības infrastruktūru, ēkas un lauksaimniecības zemi. Pēc Gulbenes novada pašvaldības domes sēdes, kurā vairums deputātu atbalstīja šo ieceri, pašvaldība nosūtīja vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai ar lūgumu nodot Rankas teritoriālās struktūrvienības infrastruktūru, ēkas un zemi Gulbenes novada pašvaldības pārziņā, ar vēstules saturu iepazīstinot arī Valmieras tehnikuma administrāciju. Kā potenciālos sadarbības partnerus profesionālo izglītības programmu īstenošanai Gulbenes novada pašvaldība saredzēja Ogres tehnikumu, kas jau īsteno līdzīgas izglītības programmas, mežsaimniecības un kokapstrādes nozarēs.

Valmieras tehnikums turpinās darbu bez pārmaiņām, Zinību dienā vērs durvis jaunajam mācību gadam un turpinās strādāt pie skolas un jaunu izglītības programmu attīstības. Jau mācību gada sākumā tiks atklāta jaunā metālapstrādes laboratorija, kā arī ir piesaistīts finansējums «Programmēšanas tehniķa» izglītības programmas attīstībai. Valmieras tehnikumā uzņemšanas pirmā kārta turpināsies līdz 19. jūlijam.

STRUKTURĀLAS PĀRMAIŅAS. Valmieras tehnikuma direktore Vineta Melngārša (no kreisās) paraksta vienošanos par Rankas teritoriālās struktūrvienības izglītības programmu nodošanu Ogres tehnikumam. Foto no Valmieras tehnikuma arhīva

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
17. Jūlijs, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Partneri