19. Augusts, 2019
Vārda dienu svin: Melānija, Imanta

Valmieras teātris un "Food Union" aicina skatītājus balsot par Gada aktrisi, aktieri un izrādi

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Valmieras teātris kopā ar teātra atbalstītāju, Latvijā vadošo piena pārstrādes uzņēmumu Food Union aicina skatītājus piedalīties balsojumā „Skatītāju balss” un noteikt pagājušās, 2012./2013. gada sezonas Gada aktrisi, aktieri un izrādi.

Valmieras teātris un "Food Union" aicina skatītājus balsot par Gada aktrisi, aktieri un izrādi

Attēlā:

Foto no pagājušā gada apbalvošanas ceremonijas, kad balvu nominācijā "Gada aktieris" saņēma Tālivaldis Lasmanis par titullomu izrādē "Šveiks".

Foto autors: Matīss Markovskis.

Pagājušajā gadā iedibinātā tradīcija, kas guva plašu skatītāju atsaucību, tiek turpināta arī šogad. Skatītāji līdz 15.decembrim aicināti balsot internetā - teātra mājas lapā www.vdt.lv, kā arī aizpildīt balsošanas anketas teātrī. Visi nobalsojušie skatītāji piedalīsies izlozē ar iespēju laimēt gardas balvas no Food Union un teātra 90 gadu jubilejas kompaktdisku ar dziesmām no Valmieras teātra izrādēm.

VDT direktore Evita Sniedze: „Man prieks, ka turpinās sadarbība ar Food Union skatītāju balvas veidošanā, tai noteikti jākļūst par skaistu un gaidītu tradīciju. Šī balva ir iespēja noskaidrot, ko domā tie, kas teātrim ir būtiskākie – skatītāji. Tā ir iespēja paplašināt atbalstītāju loku mūsu lieliskajiem aktieriem, kuri skatītāju uzmanību vērtē visaugstāk”.

“Valmieras teātris var lepoties ar kompetentu, kritisku un daudzveidīgu lojālo skatītāju loku, kuriem ir savi mīļākie aktieri un iecienītākās izrādes. Ieviešot “Skatītāju balss” tradīciju, mēs vēlējāmies, lai šīs atsauksmes tiek sadzirdētas, lai tās sasniedz aktierus, māksliniekus, radošo teātra sastāvu. Tādēļ arī šogad godāsim aizgājušās sezonas labāko aktieri, aktrisi un izrādi, dāvājot īpašas apzeltītas porcelāna piena kanniņas,” Food Union ģenerāldirektors Sergejs Beshmeļņickis.

Balsis tiks apkopotas un skatītāju izvēlētā Gada aktrise, Gada aktieris un Gada izrāde tiks paziņota 28.decembrī Valmieras teātra jubilejas vakarā „Par upēm, saknēm un debesīm”.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

Partneri