19. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Sibilla, Teika, Lita

Valmieras teātris sāk 96. sezonu

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Tradicionāli Valmieras Drāmas teātra kolektīvs jauno sezonu atklāj ar kopīgu fotografēšanos uz teātra kāpnēm. Šī gada repertuāru papildinās daudzveidīgas izrādes.

Valmieras teātris sāk 96. sezonu

JAUNĀ TEĀTRA SEZONA solās būs vētraina un vairākiem pārsteigumiem. Jau septembra beigās gaidāms šīs sezonas pirmais jauniestudējums — Reja Bredberija «Fantočini noslēpums». Matīsa Markovska foto

«Mums ir lieli un apjomīgi plāni, tādi diezgan vērienīgi. Mēs ļoti ceram, ka visi plāni realizēsies. Esam uzaicinājuši viesrežisorus, kas ir ļoti labas kvalitātes, kas ir lieli, bet jauni režisori,» tā par jauno sezonu Valmieras teātra mākslinieciskā vadītāja Indra Roga.

Aktīvi uzsākts mēģinājumu process, jo septembra beigās gaidāms šīs sezonas pirmais jauniestudējums — Reja Bredberija «Fantočini noslēpums», kas Latvijā tiek iestudēts pirmo reizi. Izrādi uz Valmieras teātra skatuves rada režisores Jekaterinas Polovcevas (Maskava) un scenogrāfa Emīla Kapeļuša   (Sanktpēterburga) tandēms kopā ar Valmieras teātra dažādu paaudžu aktieriem. «Fantočini noslēpums» stāsta par ģimeni, tās mīlestību un uzticēšanos, zaudējuma sāpēm un dzīvošanu tālāk. Izrāde padara iespējamu to, kas reālajā dzīvē ir utopisks sapnis – absolūtas mīlestības un nemirstības sasniegšana. Šis ļoti emocionālais un interesantais Reja Bredberija zinātniskās fantastikas literatūras autora stāsts, kurā iekļauti Valta Vitmena teksti, Latvijā tiek iestudēts pirmo reizi. Pirmizrāde gaidāma 27. septembrī.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
9. Augusts, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri