22. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Armanda, Armands

Valmieras teātris dodas viesizrādēs

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Pavasara viesizrāžu ciklu šajā nedēļā sāka izrāde «Rudenīgais blūzs». To bauda skatītāji Zemgalē un Latgalē, bet nākamnedēļ valmierieši jau spēlēs uz Liepājas teātra skatuves.

Valmieras teātris dodas viesizrādēs

Traģikomēdiju «Rudenīgais blūzs» šonedēļ bauda skatītāji Krustpilī, Līvānos, Aizkrauklē un Daugavpils teātrī.

«Jauki, ja cilvēkam ir humors un pašironija saulainā laikā. Daudz grūtāk to ir nepazaudēt arī tumšajās dienās un drūmajos brīžos, tam vajag dūšu,» tā par izrādi saka režisors Varis Brasla, un šo atziņu uz savas ādas acīmredzot vēlas pārbaudīt dažāda gadagājuma skatītāji, jo «Rudenīgais blūzs» ierasti ir izpārdotāko izrāžu sarakstā.

Teātris ir apkopojis arī statistiku: izrāde, pateicoties skatītāju atsaucībai un lieliskajām atsauksmēm, ir nospēlēta jau vairāk nekā 50 reižu un to noskatījušies vismaz 8000 skatītāju.

Luga vēsta par trīs cienījamām atraitnēm, kuras izveido tādu kā klubiņu savu aizgājušo vīru piemiņai, taču ierasto kārtību stipri sagroza kāds vīrietis, arī atraitnis.

Iestudējumā spēlē Vizma Kalme, Regīna Devīte, Baiba Valante, Ilze Lieckalniņa un Rihards Rudāks, un interesantais kvartets cenšas kopā ar skatītājiem meklēt atbildes uz dažādiem jautājumiem, piemēram, kā vitāli nodzīvot dzīvi, neupurējot sevi bijušajam un nenododot pagātni un jaunību, kas ir skaista. Un turpat pārdomas — vai skaistumam ir gadu cenzs?

Kad šī izrāde būs nospēlēta minētajā reģionā, aktieri dosies tālākā pārbraucienā uz vēja pilsētu Liepāju un pievienosies kolēģiem. Nākamajā nedēļā Liepājas teātra durvis vērs Valmieras teātra mīļotāji, jo mūsējie kurzemniekus sveicinās tradicionālajās pavasara viesizrādēs.

TRAĢIKOMĒDIJA, kuru noskatījušies vairāk nekā 8000 skatītāju. «Rudenīgo blūzu» šajā nedēļas nogalē skatīsies Daugavpilī un Aizkrauklē, tad Liepājā. Matīsa Markovska foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
13. Aprīlis, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri