21. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts

„Valmieras stikla šķiedra” aicina uz dzimšanas dienas svinībām

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Akciju sabiedrība „Valmieras stikla šķiedra” 13.jūlijā aicina uz dzimšanas dienas svētkiem pilsētā. Tas būs īpašs pasākums un notikums vietējai sabiedrībai, atzīmējot uzņēmuma 50.gadadienu, tāpēc gaidīts ir ikviens valmierietis, apkārtējo novadu iedzīvotājs, darba kolektīvi, ģimenes, pilsētas viesi un citi interesenti, informē uzņēmuma pārstāve Marika Nīmante.

„Valmieras stikla šķiedra” aicina uz dzimšanas dienas svinībām

„Šis gads mums viennozīmīgi ir svētku zīmē, jo pirms 50 gadiem tieši Valmierā izveidojās stikla šķiedras un tās produktu ražotne – vienīgais šāda profila uzņēmums Baltijā. Šajā zīmīgajā notikumā vēlamies būt kopā un dalīties ar pilsētas un apkārtējo teritoriju iedzīvotājiem, sagādājot visiem kopīgus prieka un pozitīvu emociju mirkļus, tāpēc ikvienu aicinu piedalīties uzņēmuma dzimšanas dienas svētkos pilsētā 13.jūlijā,” saka AS „Valmieras stikla šķiedra” prezidents Andris Oskars Brutāns.

Pasākuma programmā:

  • no plkst.10:00 līdz plkst.18:00

pludmales volejbola turnīrs Valmieras centrā, Valmieras Kultūras centra stāvlaukumā;

  • no plkst.11:00 līdz plkst.19:00

radošas aktivitātes Tev un Taviem draugiem, ģimenēm, lieliem un maziem skvērā pie Valmieras Kultūras centra;

  • no plkst.19:00

svētku noslēgums Valmieras pilsdrupās ar muzikāliem priekšnesumiem, izlozi un ballēšanos.

Dzimšanas dienas svinības iesāksies ar 50 gadu jubilejas pludmales volejbola turnīru Valmieras Kultūras centra stāvlaukumā speciāli veidotos smilšu volejbola laukumos. Spēles norisināsies pēc FIVB oficiālajiem noteikumiem un saskaņā ar turnīra nolikumu, ar kuru iespējams iepazīties mājas lapā www.vss.lv. Turnīrā aicinātas piedalīties uzņēmumu un iestāžu komandas, kuras startēs atsevišķā grupā, kā arī komandas grupā „Meistarklase”. Pieteikšanās dalībai turnīrā norit līdz 3.jūlija plkst.17:00 pa tālruni 25662293 vai elektroniski sports@vss.lv. Pirmo trīs vietu ieguvēju komandas no katras grupas apbalvos ar balvām, kopējais balvu fonds ir 1000,- EUR.

13.jūlija dienas turpinājumā, no plkst.11:00, skvērā pretī Valmieras Kultūras centram būs sportiskas, jautras un atraktīvas aktivitātes ikvienam „Piedzīvojums caur 50 Stikla šķiedras meistarības gadiem”. Atceroties aizvadītās desmitgades, AS „Valmieras stikla šķiedra” piedāvās improvizētu ceļojumu atpakaļ laikā un aktivitātes, kuras raksturīgas konkrētajam vēstures posmam. Ikviens varēs atminēties sešdesmitos gadus – „Valmieras stikla šķiedra” pirmsākumus, piedaloties, piemēram, „Stikla lodīšu cehā”. Septiņdesmitie gadi būs veltīti tēmai „Puķu bērni”, piedāvājot sportisku nodarbi „Stiklinieks”, radošo darbnīcu „Šķiedras hipijrokas” un citas. Astoņdesmitie gadi ir disko zelta laikmets, kad dalībnieki izies „Disko stafeti” un pārbaudīs savu erudīciju melodiju minēšanā. Pārmaiņu laiks raksturīgs deviņdesmitajiem gadiem, norisinoties „Milžu cīņām”, un vēl varēs izdzīvot mūsdienu elpu un nedaudz palūkoties nākotnē – 2063.gadā.

Dzimšanas dienas svētku noslēgumā koncerts un ballēšanās līdz plkst.03:00 Valmieras pilsdrupās.

Plašāka informācija par pasākumu un 50 gadu jubilejas aktivitātēm atrodama AS „Valmieras stikla šķiedra” mājas lapā www.vss.lv, sadaļā „Uzņēmums“ – „Valmieras stikla šķiedrai 50!“.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri