22. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Rigonda, Adrians, Ārija

Valmieras Sociālais dienests informē par brīvpusdienu un uzturmaksas atlaižu saņemšanas kārtību

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Tuvojoties jaunajam mācību gadam, Valmieras Sociālais dienests atgādina, ka, lai saņemtu brīvpusdienas skolās un uzturmaksas atlaides Valmieras pirmsskolas izglītības iestādēs, vecākiem Valmieras Sociālajā dienestā jāiesniedz iesniegums par brīvpusdienu vai uzturmaksas atlaides piešķiršanu.

Valmieras Sociālais dienests informē par brīvpusdienu un uzturmaksas atlaižu saņemšanas kārtību

„Lai saņemtu uzturmaksas atlaidi Valmieras pirmsskolas izglītības iestādē vai brīvpusdienas jau no šā gada 3. septembra, aicinām bērnu vecākus līdz augusta beigām iesniegt iesniegumu Valmieras Sociālajā dienestā. Vēršoties Sociālajā dienestā ar iesniegumu, brīvpusdienas un uzturmaksas atlaides tiek piešķirtas vismaz pēdējos divpadsmit mēnešus Valmieras pilsētā dzīvesvietu deklarējušiem bērniem no trūcīgām ģimenēm un to ģimeņu bērniem, kurās ikmēneša ienākumi uz vienu ģimenes locekli nepārsniedz 75% no valstī noteiktā iztikas minimuma,” informē Valmieras Sociālā dienesta vadītājas vietniece Jana Beķere. Vēršam uzmanību, ka Sociālā dienesta speciālisti paši sazināsies ar skolām un bērnudārziem un sniegs nepieciešamo informāciju par bērniem, kuriem piešķirtas brīvpusdienas un uzturmaksas atlaides.

Atgādinām, ka šis pašvaldības atbalsts tiek piešķirts no nākamās dienas pēc lēmuma pieņemšanas par uzturmaksas atlaižu un brīvpusdienu piešķiršanu Valmieras Sociālajā dienestā Lāčplēša ielā 2.

Saskaņā ar Valmieras pilsētas pašvaldības saistošajiem noteikumiem Nr.52 „Par pašvaldības pabalstiem Valmieras pilsētā", iepriekš iesniedzot iesniegumu Valmieras Sociālajā dienestā, tiesības saņemt brīvpusdienas ir vismaz pēdējos divpadsmit mēnešus Valmieras pilsētā dzīvesvietu deklarējušo mājsaimniecību bērniem, kuriem nodibināta aizbildnība vai kuri ievietoti audžuģimenē, kā arī bērniem, kuriem noteikta invaliditāte.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri