27. Jūnijs, 2019
Vārda dienu svin: Malvīne, Malvis

Valmieras sākumskolā noticis skolēnu gadatirgus „Ražots Latvijā”

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Skolēnu ražoto preču gadatirgū, kas 5.martā jau trešo reizi norisinājās Valmieras sākumskolā, savus ražojumus piedāvāja vairāk nekā 200 skolēni. Piedāvājuma klāstā bija tējas, sveces, kartiņas, dažādi rokdarbi un citas lietas, kuras skolēni, vecākiem piepalīdzot, bija izgatavojuši.

Valmieras sākumskolā noticis skolēnu gadatirgus „Ražots Latvijā”

Skolas pedagoģes norāda, ka gatavošanās ikgadējam skolēnu gadatirgum sākas jau rudenī, taču, tā kā tas ir ikgadējs pasākums, daudzi sāk domāt par jauno produkciju uzreiz pēc tam, kad noslēdzies iepriekšējais gadatirgus. Turklāt katru gadu dalībnieku skaits skolēnu gadatirgū pieaug. Šogad jau teju puse visu skolēnu izteica vēlmi piedalīties.  Pēc gadatirgus noslēguma skolēni tiek aicināti sniegt atgriezenisko saiti - izvērtēt padarīto, identificēt problēmas, kā arī izstrādāt priekšlikumus turpmākajiem gadiem.

Gadatirgus mērķis ir veidot padziļinātu izpratni par finanšu dzīves pamatjautājumiem: ražošanu, naudu un personīgajām finansēm. Turklāt vecākiem, strādājot kopā ar bērniem, tā ir lieliska iespēja pārrunāt bērna karjeras izvēli. Skolas pedagogi uzsver, ka, gatavojoties gadatirgum, skolēniem aktualizējas jautājums par nākotnes profesijas izvēli. Rezultātā skolēniem veidojas labāka izpratne par to, ko tie nākotnē grib darīt, kā arī viņi sāk pievērst pastiprinātu uzmanību atsevišķiem priekšmetiem, kas tiem varētu būt noderīgi ceļā uz nākotnes profesiju.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 

Partneri