23. Septembris, 2019
Vārda dienu svin: Vanda, Veneranda, Venija

Valmieras sākumskolā izbūvēs ventilācijas sistēmu

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Tā kā Valmieras sākumskolas ekspluatācija ir pierādījusi nepieciešamību pēc skolas mehāniskas ventilācijas, Valmieras pašvaldība ir veikusi visus nepieciešamos sagatavošanās darbus, lai skolas ēkā veiktu pieplūdes-nosūces ventilācijas sistēmas izbūvi.

Valmieras sākumskolā izbūvēs ventilācijas sistēmu

2018. gada nogalē pašvaldība organizēja publisko iepirkumu, noskaidrojot uzņēmumu darbu veikšanai. Ventilācijas sistēmas izbūvi paredzēts īstenot, piesaistot aizņēmumu, kas būs pieejams pēc 2019. gada valsts budžeta pieņemšanas. Remonta darbus varēs veikt vasarā, kamēr skolā nenotiek mācības.

Pieņemot ekspluatācijā 2010. gada 6. septembrī Valmieras sākumskolas ēku Leona Paegles ielā 40A, klašu telpās mehāniskā ventilācija nebija izbūvēta. Kā norādīja projekta autors, ventilāciju bija paredzēts nodrošināt caur veramiem logiem. Saskaņā ar tehnisko projektu mehāniskā ventilācija Valmieras sākumskolā sākotnēji bija izbūvēta aktu zālei, sporta zālei, virtuvei, laboratorijās, garderobēs, tualetēs, mājturības klasēs un datorklasēs. Tomēr skolas ekspluatācijas pieredze liecina, ka arī klašu telpās ir nepieciešama mehāniskā ventilācija.

2017. gadā tika nolemts uzlabot ventilāciju klašu telpās, projektējot mehāniskās pieplūdes-nosūces ventilācijas sistēmas ar rekuperāciju. Šādu sistēmu izbūve skar arī skolas nesošās būvkonstrukcijas, tādēļ pirms ventilācijas sistēmas izbūves tika izstrādāts atbilstošs tehniskais projekts, informē pašvaldības speciāliste Līga Bieziņa.

Publicitātes foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
2. Aprīlis, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri