20. Augusts, 2019
Vārda dienu svin: Bernhards, Boriss

Valmieras Rotari stipendijas – jau 22. reizi

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Pirms nedēļas pirmdienā Valmieras Rotari klubā turpinājās vēl pagājušā gadsimtā iedibinātā labā tradīcija – atkal ciemos pie rotariešiem kopā ar šī pasākuma krustmāti Kocēnu novada izglītības pārvaldes vadītāju Ievu Stiģi bija ieradušies labākie bijušā Valmieras rajona vidusskolēni – abu Valmieras ģimnāziju, trīs Valmieras vidusskolu, kā arī Rūjienas, Mazsalacas un Naukšēnu vidusskolu izvirzītie centīgi un daudzpusīgi aktīvi jaunieši. Jau 22. reizi viņiem no pašu kluba biedru ziedojumiem sarūpētās stipendijas pasniedza Valmieras rotarieši.

Valmieras Rotari stipendijas – jau 22. reizi

Kā jau ierasts, rotariešu un kluba stipendiātu kopīgās pusdienas Valmieras rotariešu mītnes vietā Rātes vārtos noritēja jestrā un nepiespiestā gaisotnē: vieni stāstīja, otri uzdeva jautājumus, interesanti bija abām pusēm. Pēc savstarpējas iepazīšanās un visu stipendiātu stāstījumiem katram par sevi, kā arī savām ārpusskolas nodarbēm un nākotnes iecerēm Valmieras Rotari kluba 2018./2019. gada sezonas viceprezidents Dans Čiščakovs jauniešiem pasniedza stipendiju apliecinājuma rakstus, novēlot arī turpmāk būt darbīgiem un mērķtiecīgiem. Kā jau ierasts, tapa arī tradicionālā stipendiātu kopbilde.

PELNĪJUŠI. Kopbildē sastājuši pirmajā rindā (no kreisās) – Ieva Stiģe, Simona Šoka no Mazsalacas vidusskolas, Kitija Pekaine no Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas, Diāna Zariņa no Valmieras Valsts ģimnāzijas, Ivans Gercevs no Valmieras 2. vidusskolas, otrajā rindā – Dans Čiščakovs, Elizabete Ločmele no Valmieras Viestura vidusskolas, Alvīne Helēna Janševska no Naukšēnu vidusskolas, Niks Patriks Ummers no Rūjienas vidusskolas un Aleksis Ābols no Valmieras 5. vidusskolas. Jāņa Bērtuļa, Valmieras Rotari klubs, foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
29. Janvāris, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

Partneri