22. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Emīlija

Valmieras pusē izveidoti trīs jauni velomaršruti

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Eiropas mobilitātes nedēļas ietvaros, Valmieras Tūrisma informācijas centrs informē par trīs jauniem velomaršrutiem Valmieras apkaimē, kas tapuši sadarbībā ar tūrisma un aktīvās atpūtas preču veikalu “Gandrs”.

CC license
CC license

Izstrādātie maršruti iekļauj skaistākās un interesantākās vietas Valmierā un Kocēnu novadā, piedāvājot aktīvās atpūtas cienītājiem izvēli arī velomaršrutu garumos, mērojot 41 km, 65 km vai 100 km distanci.

Aktīvās atpūtas preču veikals “Gandrs” un Valmieras Tūrisma informācijas centrs velobraucējiem ceļā iesaka apskatīt Kokmuižas kompleksu, Zilokalnu, Dikļu pili, paviesoties Kocēnu zirgaudzētavā, krodziņā “Mazais Ansis” un Vika pasaku parkā, kā arī izbaudīt dabas skaistumu Briņķu silavotā, Vaidavas ezerā, Jumaras upītes sarkanbrūnajos smilšakmens atsegumos un daudz citās interesantās vietās.

Velomaršrutu karte, kas izdota gan latviešu, gan angļu valodās, pieejama Valmieras tūrisma informācijas centrā, Rīgas ielā 10 un veikalā “Gandrs” Valmierā, TC “Valleta”. Maršrutus elektroniski iespējams lejupielādēt visit.valmiera.lv!

Plānots, ka, atklājot nākamo vasaras tūrisma sezonu, valmierieši un pilsētas viesi tiks iepriecināti arī ar citiem jauniem velomaršrutiem Valmieras pusē.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs Eiropas mobilitātes nedēļā, kas norisināsies no 16. - 22. septembrim, aicina ikvienu atbalstīt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu un kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem izmēģināt jaunos velomaršrutus pašiem.

Papildus informācija par Eiropas Mobilitātes nedēļu pieejama mājas lapā www.mobilityweek.eu. Šogad tās devīze vēsta “Attīsties pareizajā virzienā!”

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri