20. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Smuidra, Vitauts, Smuidris

Valmieras Pilsētas svētkos tiks ierīkota Zaļā iela

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Valmieras Pilsētas svētku laikā sestdien, 7.jūlijā tiks ierīkota Zaļā ielā, kurā vairākas nevalstiskās organizācijas un uzņēmumi piedāvās vidi izzinošas aktivitātes. Zaļā iela tiks ierīkota Katrīnas ielas posmā pie t/c „Valleta”, un aktivitātes norisināsies no pl. 9:00 līdz 15:00.

Valmieras Pilsētas svētkos tiks ierīkota Zaļā iela

Vienu no aktivitātēm Zaļajā ielā piedāvās organizācija „Latvijas Zaļais punkts”, kas piedāvās atraktīvu un izzinošu spēli „Zaļā distance”. Viena izspēle ilgs aptuveni 15 minūtes, un tajā vienlaicīgi varēs piedalīties trīs dalībnieki. Spēli veido pieci etapi, kas skars tādas tēmas kā videi draudzīga iepirkšanās, atkritumu šķirošana mājās, atkritumu šķirošana pie konteineriem, pēdu neatstāšana dabā un atkritumu pārstrāde. Spēlētājs, kurš no komandas finišēs pirmais, saņems veicināšanas balvas, savukārt izlozē par galvenajām balvām – trijiem jūras ceļojumiem četrām personām uz Stokholmu – piedalīsies tie 10-15 dalībnieki, kas būs bijuši visprecīzākie un erudītākie.

Zaļajā ielā darbosies arī SIA „Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācija” (ZAAO), kas aicināts interesentus piedalīties interaktīvā orientēšanās spēlē „Eko labirints”. Spēles ietvaros būs jāapmeklē dažādus ar ZAAO darbību saistītus industriālos objektus, kuros jāpaveic kāds noteikts uzdevums. Jāpiebilst, ka „Eko labirints” aizsāksies jau 2.jūlijā, kad dažādās pilsētas sabiedriskās vietās būs pieejamas dalībnieku kartītes un interesentiem būs iespēja jau veikt daļu uzdevumu.

Jāpiebilst, ka Zaļajā ielā Pilsētas svētku laikā darbosies vēl citas aktivitātes.

Jau ziņots, ka Valmieras Pilsētas svētki norisināsies 5.-7.jūlijā. Papildus informācija www.valmiera.lv, http://visit.valmiera.lv , pašvaldības laikrakstā „Valmiera domā un rada” u.c.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri