23. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Mirdza, Žanete, Žanna

Valmieras pilsētas svētkos spēlē „Zaļā punkta distance” varēs laimēt jūras ceļojumu uz Stokholmu

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Sestdien, 7.jūlijā Valmierā uz Zaļās ielas (Katrīnas ielas posmā pie TC Valleta) no plkst.10:30 līdz 13:30 ikviens pilsētas svētku dalībnieks aicināts izmēģināt veiksmi un pārbaudīt savas zināšanas vides izglītībā, izspēlējot „Zaļā punkta distanci” un piedaloties izlozē par vienu no trim Tallink jūras ceļojumiem uz Stokholmu 4 personām.

Valmieras pilsētas svētkos spēlē „Zaļā punkta distance” varēs laimēt jūras ceļojumu uz Stokholmu

„Zaļā punkta distance” ir veicama aptuveni 15 minūtēs, un tajā vienlaicīgi var piedalīties 3 komandas, kuru sekmes noteiks gan veiksme, gan zināšanas par videi draudzīgu dzīvesveidu piecās ikdienas jomās: videi draudzīga iepirkšanās veikalā, saimniekošana mājās un atpūta dabā, kā arī atkritumu šķirošana un pārstrāde.

Katrā kārtā visātrāk finišējušais dalībnieks saņems veicināšanas balvu no Latvijas Zaļā punkta. Savukārt tie, kuri uz pārbaudes jautājumiem būs atbildējuši visprecīzāk, plkst. 13:50 piedalīsies izlozē par galvenajām balvām – 3 Tallink jūras ceļojumiem 4 personām uz Stokholmu, kā arī 3 AS „Latvijas valsts meži” piedāvātajām ieejas biļetēm Tērvetes dabas parkā.

Līdzīgi kā ikvienā spēlē, arī „Zaļā punkta distancē” spēlētājus sagaida pārsteigumi – nonākot uz noteiktiem spēles lauciņiem, dalībnieks neveiks uzdevumu, bet iegūs zaļu veicināšanas balvu no „Zaļā punkta distances” atbalstītājiem – veikalu tīkla „RIMI”, nacionālā e-dienesta „Inbox.lv”, AS „Latvijas valsts meži” un PET pudeļu pārstrādes uzņēmuma AS „PET Baltija”.

Izglītojošo spēli „Zaļā punkta distance” piedāvā Latvijas Zaļais punkts, un tās mērķis ir gan mudināt cilvēkus ikdienā saimniekot videi draudzīgi, gan vienlaicīgi sniegt zināšanas par zaļu dzīvesveidu. Visas vasaras garumā spēle aizceļos uz vēl  8 pilsētām: 8.jūlijā uz „Rožu svētkiem” Tukumā, 14.jūlijā uz „Kantrī mūzikas festivālu” Bauskā, 21.jūlijā uz „Dzīrēm Kuldīgā”, 28.jūlijā uz Gulbenes pilsētas svētkiem, 3.augustā uz „Ventspils pilsētas svētkiem 723”, 4.augustā uz mūzikas festivālu „LabaDaba” Līgatnē, 17.augustā uz Rīgas pilsētas svētkiem un 25.augustā uz „12. vispārējiem piena un maizes svētkiem” Jelgavā.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri