21. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna

Valmieras Pilsētas svētkos daudzveidīgi sporta programma

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Šogad Valmieras 729 gadu jubilejas ietvaros Valmierā norisināsies daudzveidīgi sporta pasākumi.

Foto: Vidzemes Studentu sporta klubs
Foto: Vidzemes Studentu sporta klubs

Pirmajā svētku dienā, 5. jūlijā, plkst. 18.00 Daliņu pludmalē norisināsies Pludmales volejbola „Valmiera beach 2012” sestais - Pilsētas svētku posms. Turnīrā varēs piedalīties visi pludmales volejbola interesenti bez vecuma un profesionalitātes līmeņa ierobežojuma sieviešu un vīriešu konkurencē. Sacensību nolikums un pieteikšanās kārtība - Vidzemes Studentu sporta kluba mājas lapā www.vssk.lv. Pasākumu organizē Vidzemes Studentu sporta klubs.

Piektdien, 6. jūlijā, no plkst.18.00 līdz plkst.20.00 laukumā starp t/c „Valleta” un Valmieras Kultūras centru notiks „Orientēšanās labirints”. Šī sporta izklaides disciplīna domāta gan cilvēkiem bez zināšanām orientēšanās sportā, gan sportistiem kartes lasīšanas un reakcijas ātruma uzlabošanai. Valmieras pilsētas svētkos piedāvātais labirints domāts jebkuram interesentam, sākot no jaunākā skolas vecuma. Labirinta norise – ierobežotā teritorijā izveidots labirinta zīmējums, līdzīgs tiem, kas tiek ievietoti žurnālos. Starta brīdī dalībnieks saņem labirinta shēmu ar tajā iezīmētiem kontrolpunktiem (KP), kas savienoti noteiktā iziešanas secībā. Dalībnieks veic distanci, atzīmējoties KP ar elektronisko karti. Dalībnieks nedrīkst kāpt pāri vai kā savādāk šķērsot labirinta robežas, viņam jāvirzās pa labirinta koridoriem, meklējot pēc iespējas taisnāku ceļu uz KP. Kad visi KP ir atrasti, dalībnieks finišē un saņem savu rezultātu. Sacensību ietvaros būs pieejami 3 distanču varianti. Pasākumu organizē Ziemeļvidzemes Orientēšanās centrs.

Savukārt 7. jūlijā plkst. 14.00, Jāņa Daliņa stadionā norisināsies Latvijas čempionāts Kalniešu spēlēs, kā arī Spēka Pasaules pasākums „Spēks, veselība un daile 2012”. Latvijas čempionāts Kalniešu spēlēs sola skatītājiem baudīt aizraujošu cīņu piecos klasiskajos skotu kalniešu vingrinājumos - svara mešanā tālumā un augstumā, skotu āmura un skotu baļķa mešanā, kā arī akmens grūšanā. Arī pasākuma apmeklētājiem tiks dota iespēja pārbaudīt savus spēkus svara mešanā, noskaidrojot Vidzemes spēcīgāko un veiklāko, kā arī būs citi pārsteigumi un aktivitātes. Paralēli Kalniešu spēlēm Jāņa Daliņa stadionā norisināsies biedrības „Spēka Pasaule” organizētie sporta svētki „Spēks, veselība un daile 2012”. Šī pasākuma ietvaros būs sacensības armrestlingā, māsrestlingā, kikboksā, ielu vingrošanā, kā arī tiks rīkoti modernu nodarbību un sporta veidu paraugdemonstrējumi. Pasākuma laikā ikviens varēs uzzināt vairāk par veselīgu dzīvesveidu un sportu modernā pasaulē, kā arī par iespējām trenēties un uzturēt sevi fiziskajā formā Valmierā.

8.jūlijā plkst.10.00 Daliņu pludmalē norisināsies Valmieras Pilsētas svētku pludmales futbola turnīrs „Sport2000 pludmales futbols". Pasākuma ietvaros paredzēts pludmales futbola turnīrs amatieru komandām un jautrs futbola pasākums jebkuram apmeklētājam – slidenais futbols. Slidenajā futbolā būs iespējams uz vietas veidot trīs cilvēku komandas un aktīvi atpūsties. Abos futbola pasākumos notiks cīņa par uzvaru un balvām no "Sport2000". Būs arī piepūšamā atrakcija bērniem. Sīkāka informācija par pasākumu un pieteikšanos Vidzemes Sporta asociācijas mājas lapā www.vidzemessports.lv. Pasākumu organizē Vidzemes Sporta asociācija.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri